Капітальний ремонт баскетбольного майданчика на території ЗОШ №8 Брав участь

Доданий
27.05.2019
Номер
31
Освіта

Проект передбачає капітальний ремонт спортивного майданчика: відновлення спортивного поля з сучасним обладнанням, металевою огорожею, штучним покриттям, установкою обладнання та конструкцій.
На одному багатофункціональному полі буде змога займатись футболом, волейболом, баскетболом, що дуже сприятиме фізичному та соціальному розвитку підростаючого покоління.

Автор проєкту
Бюджет
999 334 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Князя Острозького, 20, Рівне

Опис

Опис проекту

Недосконалість спортивного спортивного майданчику ЗОШ №8, який не мав удосконалення та належного забезпечення з часу відкриття школи, скорочення кількості молоді, яка займається фізичною культурою і спортом, обмеження фінансування, що в свою чергу призводить до занепаду матеріально-технічної бази, суттєво вплинути на рівень інтелектуального, культурного, фізичного розвитку дітей міста, зниження спортивного рівня підготовки підростаючого покоління. Школа має інклюзивні класи, які також потребують особливого забезпечення для повноцінного розвитку.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Мета проекту – капітальний ремонт спортивного майданчику зі штучного покриття на території ЗОШ №8, що забезпечить надання якісних послуг населенню міста, розвиток спортивних та фізкультурно-оздоровчих закладів.
Створення умов необхідних для того, щоб якомога більше жителів нашого міста займалися спортом, а юні спортсмени мали змогу розвивати свої здібності та своїми досягненнями прославляли область та Україну.
Вжиті заходи по капітальному ремонту спортивного майданчику мають стати початком покращення спортивної інфраструктури, надати імпульс популяризації в місті фізичної культури та спорту.
ЗОШ №8 стане справжнім осередком здорового способу життя для жителів міста. Також це буде місце для проведення тренувань команд, проведення змагань та турнірів. Розвиток баскетболу ьа мініфутболу в м.Рівне
На оновлення спортивного майданчику чекають мешканцімікрорайону та мешканці інших мікрорайонів міста.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

Залучення різних груп населення до занять фізичною культурою і спортом.
Формування у рівнян мотивації щодо фізичного виховання, як важливого чинника забезпечення здорового способу життя;
формування фізичного, соціального і духовного здоров”я молоді;
створення умов для розвитку індивідуальних здібностей спортсменів;
удосконалення фізичної підготовки спортсменів;
проведення змагань та турнірів;
створення нових спортивних секцій.

Фотографії

Експертна оцінка