• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Правила участі та Порядок голосування


Правила участі (питання - відповіді):

1.      Хто може бути автором проекту?

•        Автор проекту – дієздатний громадянин України віком від 14 років, який подає проект для участі в конкурсі.

2.      Проекти з яким бюджетом можуть бути подані?

•        Ви можете подавати “великі” або “малі” проекти. Розподіл проектів на «великі» і «малі» за величиною бюджету на реалізацію проекту:

          - малий проект - до 250 000 грн

          - великий проект - від 250 001 до 1 000 000 грн.

•        Малі проекти поділяються на:

- "тверді" (благоустрій, облаштування територій та громадських місць, насадження дерев та зелених насаджень, капітальні видатки тощо – це інфраструктурні проекти, які мають тривалий результат та, як правило, мають на меті реальне матеріальне вираження в матеріальних об’єктах навколишнього світу);

- "м’які" (фестивалі, концерти, конкурси, проведення заходів, інші проекти, які мають разовий результат та не мають у результаті втілення в матеріальних об’єктах навколишнього світу).

3.      Скільки проектів може подати одна особа?

•        Одна особа може подати не більше трьох малих проектів та трьох великих проектів.

4.      Скільки грошей виділено на бюджет участі в цьому році?

•        Загальний обсяг видатків на 2020 рік, що планується спрямувати на реалізацію проектів - до 10 000 000 грн;

•        Співвідношення обсягу видатків на великі та малі проекти на 2020 рік буде визначене Координаційним комітетом після завершення терміну подачі всіх проектів.

5.      Скільки підписів потрібно зібрати за проект, щоб він був прийнятий?

•        За проект потрібно зібрати не менше 15 підписів (крім автора проекту)

6.      Які терміни початку і завершення прийому проектів?

•        Термін прийому проектів: 15 квітня – 29 травня 2018 р. (проекти вносяться в електронну систему відповідальними працівниками виконавчих органів Рівненської міської ради впродовж 5 робочих днів)

7.      Як можна подати проект? (виберіть один з трьох варіантів)

•        заповнити відповідну форму на сайті rivne.pb.org.ua

•        надіслати сканований оригінал документів з поміткою "Громадський бюджет м. Рівного" на електронну адресу rivne_moderator@ukr.net

•        подати у паперовому вигляді за адресою м. Рівне, вул.Соборна, 12-А, к.106 (з поміткою "Громадський бюджет м. Рівного")

8.      Хто може брати участь у голосуванні?

•        Участь у голосуванні можуть брати жителі міста Рівного (громадяни України віком від 18 років, які зареєстровані або проживають на території міста Рівного, що підтверджується офіційними документами – довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в місті).

9.      За скільки проектів може проголосувати людина?

•        Одна особа може проголосувати за три різні малі проекти та три різні великі проекти.

10.    Як можна проголосувати?

•        на сайті rivne.pb.org.ua з використанням ідентифікації / верифікації / реєстрації через сервіс Bank ID

•        у спеціально визначених Комітетом пунктах для голосування (відповідно до графіка роботи установ, де вони знаходяться): 1.Виконавчий комітет Рівненської міської ради (вул.Соборна, 12а); 2.Рівненський ЦНАП (м-н Просвіти, 2) з використанням спеціальних бланків для голосування. При цьому, для підтвердження права на голосування член територіальної громади міста Рівного особисто пред’являє паспорт консультанту, що працює в пункті для голосування, і після пред’явлення документа отримує особисто один бланк для голосування.

11.    Скільки голосів потрібно набрати, щоб перемогти?

•        Переможцями голосування є проекти, які набрали найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою, окремо по малих та великих проектах. Мінімальна кількість голосів за малий проект встановлюється на рівні 300 голосів, а за великий – відповідно 500 голосів.

      

Примітки:

•        Більше інформації – у Положенні про громадський бюджет у місті Рівному.

•        В Положенні та Умовах участі можливі зміни – слідкуйте за інформацією на сайті rivne.pb.org.ua


Порядок голосування та підрахунку голосів

(затверджений рішенням Координаційного комітету 29.08.2019р.)

1.  Голосування здійснюється за Проекти, які допущенні Координаційним комітетом до голосування.

2.  Проголосувати за Проекти можуть громадяни України віком від 18 років, які зареєстровані або проживають на території міста Рівного, що підтверджується офіційними документами – довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в місті.

3.  Для підтвердження права на голосування член територіальної громади міста Рівного пред’являє паспорт, а також (при потребі) документи, що підтверджують факт проживання в Рівному (довідка про місце роботи, навчання, служби тощо).

4.  Одна особа може особисто проголосувати не більш як за три великі Проекти та три малі Проекти.

5.  Голосування проводиться шляхом заповнення бланку для голосування, затвердженого Рівненською міською радою (Додаток 4 до Положення про громадський бюджет міста Рівного) або шляхом заповнення електронної форми на сайті https://rivne.pb.org.ua/ з використанням ідентифікації/верифікації/реєстрації через сервіс Bank ID.

6.  Проголосувати можна з 17 вересня по 01 жовтня включно на сайті https://rivne.pb.org.ua/ (цілодобово) або в пунктах для голосування (відповідно до графіка роботи установ, де вони знаходяться):

          - Виконавчий комітет Рівненської міської ради (вул.Соборна, 12а);

          - Рівненський ЦНАП (м-н Просвіти, 2).

7.  На період проведення голосування проводити агітацію за проекти в пунктах для голосування забороняється.

8.  Паперові бланки для голосування мають наскрізну нумерацію та відтиск печатки відповідного органу виконавчої влади.

9.  Заповнені паперові бланки для голосування через кожні пʼять днів передаються в відділ інформаційно-аналітичного забезпечення (вул.Соборна, 12а, каб.106) з метою внесення інформації відповідальними працівниками (операторами) в електронну систему та зберігаються впродовж місяця після останнього дня голосування.

10.       Координаційний комітет має право здійснювати перевірку бланків для голосування та приймати аргументовані рішення щодо неврахування голосів, які містять ознаки неособистого голосування та/або віддані з порушенням норм Положення про громадський бюджет у місті Рівному.

11.       Координаційний комітет має право зняти проекти з голосування на підставі грубого або неодноразового порушенням норм Положення про громадський бюджет у місті Рівному (масове неособисте вкидання голосів, підкуп голосуючих тощо).

12.       Підсумки голосування затверджуються Комітетом не пізніше десяти днів після останнього дня голосування.

13.       Контроль за голосуванням має право здійснювати автор, члени територіальної громади міста Рівного і вони мають право подати письмову обґрунтовану скаргу.

14.      Комітет більшістю голосів від свого складу має право визнати бюлетені для голосування та результати голосування в певній частині недійсними у разі наявності обґрунтованих сумнівів чи обґрунтованих письмових скарг.