• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"ЗАЛИШ ГАДЖЕТИ ВДОМА"- активний відпочинок на вуличному майданчику Брав участь

Доданий
29.05.2019
Номер
57
Спорт

Яскравий спортивно-ірговий майданчик, який зможе пробудити у дітей віком від 6 до 14 років інтерес до розвиваючого та активного відпочинку на свіжому повітрі, а не в дома біля телевізорів, гаджетів та комп’ютерів. Діти можуть весело і з користю проводити час, активно рухаючись!

Автор проекту
Ольга
Ольга Ковальчук
Бюджет
769 818 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Буковинська, 4, Рівне

Опис

Опис проекту

У зв'язку з технічним прогресом, дуже гостро стала проблема планшетної залежності у дітей та підлітків. Сучасні батьки не знають ефективних методик для лікування цієї залежності та стимулювання у дітей бажання грати в активні та розвиваючі ігри, більше часу проводити на свіжому повітрі.
У дворі будинків Буковинської , 4, 6, 8, 10,12,14, Орлова, 46 нажаль відсутні будь які майданчики для підлітків 6-14 років. Тому питання встановлення сучасного майданчику для підлітків турбує сотні сімей. Адже у дворі будинку Буковинська, 4 знаходиться затишний просторий майданчик із застарілими, або понищеними об’єктами (напів-зруйнованими бетонними стінами), оточений багатоповерхівками, які не мають ні місця для реалізації подібного майданчика. Тому планується сучасний спортивно-ігровий розвиваючий майданчик, що забезпечить потреби навколишніх будинків.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Діти шкільного віку 6-14 років

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

Дитячий спортивно-ігровий майданчик відірвав би наших дітей від екранів сучасних гаджетів, що позитивно позначиться на їхньому здоров’ї. Адже саме вони – це майбутнє української нації, підлітки повинні мати можливість розвиватися здорово!
Проект спрямований на фізичний розвиток дітей молодшого шкільного віку та підлітків до 14 років.
Наша місія: пробудити у дітей інтерес до розвиваючого та активного відпочинку, де кожен бажаючий може абсолютно весело і з користю провести час.
Тому ми, мешканці багатоповерхівок, зокрема будинків №4,6,8,10,12,14 по вул. Буковинська, 4, та № 46 по вул. Орлова хочемо демонтувати старі напівзруйновані стіни-залишки пострадянських будов, становити безпечне покриття майданчику, а також облаштувати його спортивно-розвиваючим комплексом.

Фотографії

Експертна оцінка