Професійне килимове покриття для спортивного клубу з художньої гімнастики “Золота осінь” Брав участь

Доданий
25.05.2021
Номер
35
Освіта

Гімнастки міста постійно стикаються з проблемою проведення навчально-тренувального процесу. Основною потребою є наявність професійного килимового покриття. На сьогоднішній день деяким килимам більше 10 років. Тому придбання килимів вирішило б проблему організації навчально-тренувального процесу з художньої гімнастики в СК “Золота осінь” та додало б створення умов для розвитку цього виду спорту.

Автор проєкту
Бюджет
247 800 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Миколи Негребецького вулиця, 20, Рівне

Опис

Опис проєкту

Художня гімнастика почала свій новий етап розвитку останні 5 років у місті. З'явилися небайдужі тренери та батьки, що готові до активного розвитку цього виду спорту. Сьогодні у клубі “Золота осінь” у місті Рівному займається більше 200 юних вихованок. За час існування клубу були виховані 2 майстри спорту та 23 кандидати в майстри спорту. Гімнастки клубу є переможцями, призерами та учасниками всеукраїнських та міжнародних змагань.

МЕТА
Створення умов для проведення навчально-тренувального процесу спортивного клубу з художньої гімнастики “Золота осінь” у м.Рівне, шляхом закупівлі професійного килимового покриття.

ПРОБЛЕМА
У зв'язку з ростом популярності художньої гімнастики в місті збільшується кількість бажаючих займатись даним видом спорту та умови проведення занять не відповідають тренувальним нормам. Найбільшою проблемою юних спортсменок є відсутність професійного килимового покриття. 90% часу тренування гімнастки проводять на підлозі в процесах розтяжки, підкачки та загальної фізичної підготовки. Збільшується ризик травматизму та зменшується якість підготовки до змагань різного рівня.

ЗАХОДИ ПРОЕКТУ
1. Закупка професійного килимового покриття
Буде закуплено професійне килимове покриття. Також буде пошито чохли для зручного зберігання та перенесення килимового покриття у разі потреби транспортування. Закуплені килими будуть зберігатися в ЗОШ №5, вул.Негребецького 20, м.Рівного, спортивна зала якої є основною тренувальною базою спортивного клубу з художньої гімнастики “Золота осінь”.
2. Формування порядку використання килимового покриття
Професійне килимове покриття буде використовуватись гімнастками спортивного клубу з художньої гімнастики “Золота осінь” під час навчально-тренувального процесу. А також буде створено положення, яке передбачатиме порядок використання килимового покриття під час проведення чемпіонатів та кубків міста.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Більше 200 гімнасток клубу з художньої гімнастики “Золота осінь” займаються даним видом спорту постійно. Вихованками є дівчатка з усіх куточків міста віком від 3 до 16 років. Спортсменки тренуючись проводять у залі від 3 до 20 годин в тиждень.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Придбання професійного килимового покриття Pastorelli дасть можливість тренуватись у залах міста. Збільшення кількості бажаючих займатись художньою гімнастикою зросте щонайменше на 50-70 дівчаток щороку. Нове килимове покриття слугуватиме для спортсменок щонайменше 5 років без додаткових фінансових вкладень.

З появою професійного килимового покриття знизиться кількість травм під час тренувань, оскільки даний килим має найнижчий клас тертя за своїми характеристиками.

Популяризація та підтримка художньої гімнастики у місті Рівному формуватиме позитивний спортивний імідж міста та покращить здоров'я наших дітей.

Співавтор проєкту

Бізюк Надія Ігорівна

Фотографії

Експертна оцінка