• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Фінансова академія для малого та середнього підприємництва м.Рівного Брав участь

Доданий
31.05.2021
Номер
123
Інше

Проєкт передбачає підвищення фінансової грамотності підприємців м.Рівного шляхом вивчення та аналізу актуальних фінансових послуг та здобуття навичок їх ефективного використання, створення платформи взаємодії та партнерства, неформального нетворкінгу серед представників фінансових установ та малого та середнього бізнесу через існування Клубу фінансової грамотності підприємців

Автор проєкту
Ольга
Ольга Ігнатьєва
Бюджет
230 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Рівне

Опис

Опис проєкту

Мета проекту: підвищення фінансової грамотності підприємців м.Рівного шляхом вивчення фінансових послуг та здобуття навичок їх ефективного використання.
Найбільшою необхідністю для кожної громади є наявність добре розвиненої інфраструктури бізнесу. Саме бізнес, сплачуючи податки допомагає розвитку всіх напрямків, які важливі для щасливого життя людей.
Розвиток малих і середніх підприємців надважливе завдання для розвитку громади. За результатами досліджень більша половина підприємців втрачають бізнес через неправильні фінансові рішення, відсутність управлінського обліку та недовіру до фінансових послуг. Саме тому, завданнями проекту є:
1.Сприяти підвищенню рівня користування фінансовими продуктами та послугами через довіру до них шляхом організації зустрічей з представниками фінансових установ та навчанню методики індивідуальних прорахунків вигідності фінансових послуг;
2.Покращити навички підприємців щодо використання економічних законів у веденні бізнесу шляхом організації ігрових навчальних тренінгів;
3. Створити Клуб фінансової грамотності підприємців, як платформи взаємодії та партнерства, неформального нетворкінгу серед представників фінансових установ та малого та середнього бізнесу, студентів та бізнесменів.
Для досягнення мети та завдань проекту плануємо організувати тематичні ігрові семінари-тренінги для МСП та створити Клуб фінансової грамотності для підприємців.
Фінтех-рішення, які ми пропонуємо в процесі навчання допоможуть вміло використовувати інструментарій для покращення роботи МСП, значно вплинуть на ефективність та прибутковість бізнесів учасників навчань, що допоможе підвищити загальний рівень їх фінансової грамотності і добробуту.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Цільові групи: 1)представники малого та середнього бізнесу Рівного (щонайменше 275 осіб в рамках проекту) – дана група є тими, кого безпосередньо стосується визначена проблема, на них першочергово розраховані як короткострокові, так і довгострокові результати проекту; 2) Фінансові установи (банки, кредитні установи, страхові компанії);
Кінцевими бенефіціарами проекту є мешканці міст Рівне (250 тис.осіб) розвиток малого та середнього підприємництва сприятиме загальному покращенню соціально-економічного стану міста: збільшаться доходи до бюджету, зменшиться рівень безробіття, що зачіпає інтереси кожного мешканця територіальної громади.
Безпосередню участь в заходах проекту візьмуть від 225 осіб (це представники МСП, місцевої молоді та фінансових установ).

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Результатами у короткій перспективі є
1) Проведення 5 дводенних фінансових тренінгів.
2) Створення та популяризація Клубу фінансової грамотності
3) Проведення 25 зустрічей у Клубі фінансової грамотності підприємців
4) 75 представників МСП прийме участь в тренінгах
5) 150 представників МСП прийме участь в зустрічах Клубу
В довгостроковій перспективі передбачаємо активну роботу Клубу ФГ для підприємців на постійній основі з регулярним проведенням навчальних занять, що дозволить в місяць навчати мінімум по 200 людей, а в рік навчання проходитимуть 2400 чол. Такий приклад організації роботи дозволить масштабувати діяльність КФГ і підвищувати фінансову грамотність підприємців на постійній основі.

Співавтор проєкту

Кравчук Тетяна Семенівна

Експертна оцінка