• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Багатофункціональний спортивно-ігровий майданчик у дворі будинку на вул.Павлюченка, 20 Брав участь

Доданий
31.05.2021
Номер
119
Спорт

Багатофункціональний спортивно-ігровий майданчик для активного дозвілля дітей, підлітків та дорослих мешканців будинку, що на вул.Павлюченка, 20 та прилеглих до двора будинків складатиметься з ігрового майданчику для дітей віком від 2 років, футбольного поля та гімнастичного комплексу для підлітків та дорослих. Майданчик буде створюватися з урахуванням потреб людей з інвалідністю

Автор проєкту
Юрій
Юрій Сокотун
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Павлюченка, 20, Рівне

Опис

Опис проєкту

Основна мета проекту - створити належні умови для проведення активного дозвілля та занять фізкультурою і спортом для мешканців будинку Павлюченка, 20 та мешканців будинків, що знаходяться поруч. Двір зазначеного будинку є достатньо популярним серед мешканців сусідніх будинків. Вони тут проводять час з маленькими дітьми, а підлітки часто збираються, щоб пограти у футбол. Однак у дворі недостатньо дитячих гірок та гойдалок, а футбольне поле відсутнє як таке. Також немає гімнастичного комплеку для зайнять фізкультурою. Тож виникла потреба у будівництві нових ігрових елементів, фотбольного поля та гімнастичного комплексу.
Встановлення нового багатофункціонального комплексного спортивно-ігрового майданчику дозволить якісно змінити активне дозвілля у дворі для користувачів різних вікових категорій - починаючи від маленьких діток і завершуючи спортивно активними пенсіонерами. Окрім того, облаштування багатофункціонального майданчику буде відбуватися з урахуванням потреб для дітей та дорослих з інвалідністю. Наприклад, для дітей, які мають обмеження у пересуванні, буде встановлено будиночок з дошкою для малювання, рахівницею та лавкою, а також буде встановлено гойдалку-човник спеціальної конструкції. Гімнастичний комплекс також передбачає можливість використання його людьми з інвалідністю.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Основці бенефіціари проекту - це мешканці будинку на Павлюченка, 20 та будинків, що розміщені поруч. За попередніми підрахунками - це щонайменше 1000 осіб, половина з яких діти та підлітки.
Бенефіціарів проекту можна умовно розділити на 3 категорії. Це діти від 2 до 12 років, для яких облаштовується дитячий майданчик з гойдалкою, будиночком для ігор, та дитячим ігровим комплексом з драбинкою, гіркою та місточком. Для підлітків - вікова категорія 13 - 20 років - футбольне поле, для дорослих, в тому числі і для фізично активних пенсіонерів - гімнастичний комплекс для занять фізкультурою та спортом. Також усі три складові спортивно-ігрового майданчика можуть використовувтися дітьми та дорослими з інвалідністю.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

У разі реалізації проекту у дворі будинку Павлюченка, 20 буде встановлено багатофункціональний спортивно-ігровий майданчик на території площею 600 кв. метрів. Він складатиметься із трьох частин:
1) Ігровий майданчик для дітетей від 2 років, який складатиметься з дитячого ігрового комплексу з гіркою, пійомом на гірку, стартовою платформою та підйомом на стартову платформу та місточком. Гойдалка-човник та будиночок з рахівницею, дошкою для малювання та лавочкою. 2) Футбольне поле, оснащене двома воротами для міні футболу з баскетбольним щитом.
3) Гімнастичний комплекс, що є модульною конструкцію, яка складається з ігрових і спортивних елементів та гімнастичний комплекс призначений для дітей віком від 12 років.
Реалізація проекту сприятиме якісному проведенню активного дозвілля дітей, підлітків, молоді та фізично активних дорослих користувачів спортивно-ігровим майданчиком. Покращиться комфорт та підвищиться безпека перебування дітей на території майданчику, а це в свою чергу дасть можливість цілеспрямовано займатись руховою активністю. Реалізація проекту дасть можливість батькам якісно та безпечно організувати дозвілля своїх дітей, в тому числі і дітей з інвалідністю.
Ігровий майданчик активізуватиме рухову діяльність дітей, відірве їх від смартфонів. Фізично активні пенсіонери подаватимуть приклад своїм одноліткам, аби ті відірвалися від лавочок у теплий період та проводили час із користю для свого здоров’я. Люди середнього віку, які звикли до фізичних активностей, займатимуться фізкультурою і спортом у себе в дворі, а не будуть шукати спортивне знаряддя деінде. Очікується, що в рамках реалізації проекту мешканці почнуть більше займатися фізкультурою та спортом, та слугуватимуть у цьому прикладом для дітей та підлітків. Все це у комплексі привчатиме дітей та підлітків до здорового способу життя та сприятиме розвитку фізичної культури, зміцненню здоров'я, задоволенню потреб у руховій активності.

Співавтор проєкту

Броновицька Руслана Петрівна

Фотографії

Експертна оцінка