• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Благоустрій території поблизу вулиці Перспективної в смт Квасилів Брав участь

Доданий
29.05.2021
Номер
105
Навколишнє середовище

За умов практично повної відсутності рекреаційних зон у Квасилові. Парк відпочинку зі штучним озером на земельній ділянці між вулицями Перспективною та Молодіжною стане справжньою окрасою селища. Люди різного віку зможуть тут відпочивати і займатися спортом. Крім того, дерева в парку робитимуть чистішим квасилівське повітря, яке потерпає від багатьох промислових забруднювачів.

Автор проєкту
Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Квасилів

Опис

Опис проєкту

Однією з головних проблем Квасилова є відсутність у селищі рекреаційних зон – місць відпочинку на природі для людей будь-якого віку. Саме цю прогалину і заповнить парк відпочинку зі штучним озером на території найбільшого житлового мікрорайону Квасилова – на ділянці між вулицями Перспективною та Молодіжною за кафе «Затишок».
У парку відпочинку можна буде зручно посидіти на лавочках під розлогими кленами, дубами, тополями та деревами інших сортів. Це місце чудово підійде для проведення культурних заходів, а у штучному озері можна буде покупатися у теплу пору року.
Потрібен парк з великою кількістю дерев у Квасилові і для виконання функції очищення повітря, адже у селищі та поблизу нього знаходиться чимало підприємств, які забруднюють довколишнє середовище своїми викидами.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Результатами проєкту зможуть користуватися усі жителі Квасилова незалежно від віку, а також гості селища.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Створення першого у Квасилові парку відпочинку зробить селище більш комфортним для людей. Жителям Квасилова більше не потрібно буде їздити, щоб погуляти та відпочити до інших населених пунктів, адже парк буде знаходиться поруч з їх домівками. У парку відпочинку можна буде проводити спортивні змагання, культурні заходи.

Співавтор проєкту

Колодяжний Роман Миколайович

Фотографії

Експертна оцінка