• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

КРОК в історію для сильних духом Брав участь

Доданий
29.05.2020
Номер
64
Соціальний захист

Ціль: Проведення 20 екскурсійних турів історичними місцями Рівненщини для осіб з інвалідністю з метою розширення їх світогляду та забезпечення інтеграції в суспільство, розраховано орієнтовно на 1000 рівнян.
В місті Рівному проживає понад 13000 осіб з інвалідністю, які є фізично та матеріально обмежені в доступі до об'єктів культурної та історичної спадщини нашого краю.

Автор проєкту
Олександр
Олександр Гомон
Бюджет
243 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Рівне

Опис

Опис проєкту

Основною метою проекту є забезпечення інтеграції в суспільство людей з особливими потребами внаслідок чого вони зможуть змінити погляди на себе, оточуючих, суспільство та на життя.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Цільова аудиторія:
1000 мешканців Рівного, серед яких особи і діти з інвалідністю різних нозологій і вікових категорій
20 екскурсійних турів для 20 груп, які будуть складатися з 50 рівнян, до складу групи будуть входити орієнтовно 40 осіб або дітей з інвалідністю з необхідною кількістю супроводжуючих. Участь у проектів для беніфеціарів - безкоштовна.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Впродовж травня-вересня 2021 року планується провести 20 екскурсійних турів Рівненщиною до культурно-археологічного центру "Пересопниця", Національного історико-меморіального заповідника "Поле Берестецької битви", Державного історико-культурного заповідника м. Дубно та Державного історико-культурного заповідника м. Острога.
Після проведених екскурсійних турів, очікується покращення самооцінки учасників, розширення світогляду, ознайомлення з історією рідного краю, покращення комунікації з оточуюючими необхідних для більш ефективного життєвого досвіду та самореалізації.
Кратність екскурсійних турів по історичним місцям буде визначатись в залежності від попиту осіб і дітей з інвалідністю

Співавтор проєкту

Музичко Лариса Василівна

Експертна оцінка