Встановлення бігової доріжки та облаштування поля для міні-футболу на території ЗОШ №20 Брав участь

Доданий
28.05.2020
Номер
46
Освіта

Проєкт передбачає встановлення легкоатлетичної бігової доріжки навколо футбольного поля та відновлення покриття поля для міні-футболу на території ЗОШ №20. Для виконання робіт будуть використовуватись дешеві та екологічно чисті матеріали. Проект задовольнить потребу учнів у якісній спортивній інфраструктурі та потребу жителів мікрорайону в місцях організації дозвілля.

Автор проєкту
Ганна
Ганна Котенко
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Олени Теліги, 27А, Рівне

Опис

Опис проєкту

Мета проєкту:
Забезпечити умови для занять легкою атлетикою та спортивними іграми для учнів ЗОШ 20 та жителів мікрорайону, з урахуванням потреб людей з особливими потребами
Проблема:
У ЗОШ №20 щорічно навчається більше 400 учнів, на прилеглих територіях проживає близько 7 000 жителів м.Рівне.
Cпортивна інфраструктура школи потребує розбудови та вдосконалення
У школі відсутня бігова легкоатлетична доріжка, заняття з бігу діти виконують на подвір'ї, бігаючи по асфальтовому покриттю, що підвищує рівень травматизму при падінні учнів.
В школі є поле для міні-футболу, проте воно не має покриття, розмітки, ворота є застарілими. Відсутність розмітки, чіткого розмежування гральної зони призводить до суперечливих ситуацій під час занять з футболу. Неналежний стан спортивної інфраструктури школи не дозволяє спортивним майданчикам повністю використати свій потенціал і стати місцем дозвілля для жителів мікрорайону.
Завдяки реалізації проекту громадського бюджету у 2019 році на території школи встановлено майданчик з силовими тренажерами, який активно відвідують жителі мікрорайону. Всього в мікрорайоні на прилеглих територіях будинків є два невеликі футбольно-баскетбольні майданчики, чого недостатньо для такої кількості населення.
Прилеглий мікрорайон не багатий спортивною інфраструктурою, нові будинки, побудовані на вул. Лабунського та вул.О.Теліги, мають мінімальні прилеглі території та не мають зон для активного дозвілля, тому територія ЗОШ №20 може стати місцем безпечного дозвілля та активності дітей та молоді. Поряд зі школою знаходиться дитячий садок, тому територія школи використовується мешканцями для прогулянок з дітьми після відвідування садочка. Бігова доріжка після уроків буде використовуватись вихованцями садочку для прогулянок, для навчання їзди на велосипеді, скейті, самокаті. Особи з особливими руховими потребами з найближчих будинків зможуть використовувати бігову доріжку для реабілітаційних занять (ходіння з ходунками та ін.)

Проект дозволить попередити травматизм дітей під час занять бігом та футболом, забезпечити задоволення потреб учнів ЗОШ №20 та жителів мікрорайону в руховій активності, сприятиме збільшенню чисельності людей, які регулярно займаються різними видами фізкультури, що сприятиме формуванню здорового способу життя. Проект враховує потреби людей з особливими потребами.
Реалізація даного проекту відповідає стратегічним пріоритетам Програми
соціально-економічного розвитку міста Рівного на 2020—2022 роки

3.2. Освіта
«– подальше покращення матеріально-технічної бази закладів освіти» та
3.5. Фізична культура і спорт
«– збільшення кількості спортивних споруд у місті Рівному та їх оновлення, відповідність сучасним вимогам (спортивних майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення)»

Місце реалізації завдання: 33005, м.Рівне, вулиця Олени Теліги, будинок 27А. Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради. Кадастровий номер земельної ділянки: 5610100000:01:021:0118

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Основні бенефеціари проекту:
1. Учні ЗОШ №20. Щорічно в школі навчається понад 400 учнів, які отримають безпосередні вигоди від реалізації проекту: буде попереджено травматизм, підвищиться ефективність уроків фізичної культури, покращиться загальний фізичний стан учнів.
2. Жителі прилеглого мікрорайону (близько 7000 осіб). Жителі отримають можливість занять фізкультурою за місцем проживання, що сприятиме поширенню здорового способу життя.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Очікувані результати:
1) Збільшиться кількість сучасних спортивних споруд у м.Рівне;
2) Буде створено бігову доріжку та поле для міні-футболу з використанням екологічно-чистих матеріалів.
3) Підвищиться ефективність занять легкою атлетикою та футболом та рівень навчальних досягнень з фізичної культури в ЗОШ №20 м.Рівне
4) Збільшиться кількість громадян, залучених до занять фізичною культурою та масовим спортом
5) Скоротиться кількість захворювань учнів та залучених жителів внаслідок підвищення ефективності регулярних занять фізичною культурою на свіжому повітрі;
6) Буде забезпечено рівний доступ людей з особливими потребами до спортивного обладнання і занять фізкультурою.

Співавтор проєкту

Бабчанік Юрій Вікторович

Фотографії

Експертна оцінка