• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування спортивного тренажерного майданчика на території ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Брав участь

Доданий
20.05.2019
Номер
8
Освіта

Школа № 10 є центром мікрорайону в якому майже повністю відсутні можливості для занять фізкультурою та спортом. Реалізація проекту створить комфортне місце для занять фізкультурою учнів та активного відпочинку жителів міста на сучасних вуличних тренажерах. Проект сприятиме інтеграції в суспільство людей з особливими потребами.

Автор проекту
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Видумка, 26, Рівне

Опис

Опис проекту

Мета проекту: Забезпечити умови для занять фізичною культурою і спортом, проведення вуличних ігор та активного здорового відпочинку для учнів ЗОШ №10 та жителів мікрорайону, з урахуванням потреб людей з обмеженими руховими можливостями.
Проблема: Учні ЗОШ №10 не мають можливості займатись спортом на сучасних тренажерах оскільки територія спортивного майданчика обладнана застарілим, зношеним спортивним інвентарем (2 турніки та 2 драбини. Наявний інвентар не цікавий дітям, не відповідає потребам учнів з обмеженими можливостями. В школі щорічно навчається більше 570 учнів, на прилеглих територіях проживає близько 6000 жителів м.Рівне.
Учні ЗОШ №10 не мають доступного для учнів інших шкіл вуличного спортивного інвентаря, відповідно, не можуть повною мірою реалізувати свій потенціал в спорті. Жителі прилеглого мікрорайону не мають у найближчому доступі можливості для щоденних занять фізкультурою та безкоштовного проведення активного дозвілля (для жителів мікрорайону обмеженого вулицями Київська, Грушевського, Уласа Самчука, Островського доступні лише 2 міні-футбольні майданчики, немає доступних силових тренажерів, гімнастичного обладнання).
Діти та дорослі з особливими потребами не мають рівних можливостей для занять фізкультурою, оскільки наявний в дворах спортивний інвентар не враховує їхні потреби, не є доступним, а іноді є потенційно травмонебезпечним.
Проект дозволить задовільнить потреби учнів ЗОШ №10 та жителів мікрорайону в руховій активності, сприятиме збільшенню чисельності людей, які регулярно займаються різними видами фізкультури, що сприятиме формуванню здорового способу життя. Проект сприятиме розбудові доступного середовища та інтеграції в суспільство людей з особливими потребами.
Реалізація даного проекту відповідає: пріоритетному напрямку «Формування здорового способу життя, сприяння соціальному становленню і розвитку дітей та молоді» програми економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2019 рік. та пріоритету «Збереження фізичного здоров’я громадян» програми соціально-економічного розвитку м. Рівного на 2015-2019 роки.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

1. Учні ЗОШ №10. Щорічно в школі навчається понад 570 учнів, які отримають безпосередні вигоди від реалізації проекту: підвищиться ефективність уроків фізичної культури, покращиться загальний фізичний стан учнів.
2. Жителі прилеглого мікрорайону (близько 6000 осіб). Жителі отримають можливість занять фізкультурою за місцем проживання, що сприятиме поширенню здорового способу життя.
3. Люди з особливими потребами. Люди з обмеженою руховою активністю отримають можливість для занять спортом та покращення стану здоров’я, проект сприятиме розбудові інклюзивного суспільства.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

Очікувані результати:
1) Збільшиться кількість сучасних спортивних споруд у м. Рівне;
2) Буде створено інклюзивний спортивний майданчик
3) Підвищиться ефективність занять фізичною культурою та рівень навчальних досягнень з фізичної культури в ЗОШ №10 м. Рівне
4) Збільшиться кількість громадян, залучених до занять фізичною культурою та масовим спортом
5) Скоротиться кількість захворювань учнів та залучених жителів внаслідок підвищення ефективності регулярних занять фізичною культурою;
6) Буде забезпечено рівний доступ людей з особливими потребами до спортивного обладнання і занять фізкультурою.

Фотографії

Експертна оцінка