• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Ремонт амбулаторії №4 – створення умов для якості та комфорту дітей в КНП ЦПМСД «Ювілейний» РМР На голосуванні

Доданий
21.05.2021
Номер
22
Охорона здоров'я

Зареєструйтесь, щоб проголосувати

Здоров’я дитини для кожного з батьків є найголовнішим. Щодня сотні маленьких рівнян звертаються за медичною допомогою до педіатрів. Для надання якісної та ефективної медичної допомоги дитяча амбулаторія №4 вже багато років потребує ремонту та створення комфортного простору перебування дітей з батьками, що відповідало б сучасним стандартам медичного закладу.

Автор проєкту
Вікторія
Вікторія Покоєвчук
Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Макарова, 3, Рівне

Опис

Опис проєкту

Метою проєкту є підвищення ефективності надання медичних послуг дитячому населенню шляхом покращення комфортних умов перебування пацієнтів та медичного персоналу через виконання комплексу ремонтних робіт в амбулаторії №4.
КНП ЦПМСД «Ювілейний» РМР працює з 1987 року. За 34 роки діяльності закладу в кабінетах педіатрів амбулаторії №4 через обмежене фінансування ремонтні роботи не проводилися. Внутрішнє оздоблення кабінетів на сьогодні не відповідає сучасним стандартам медичного закладу. Щоденні прийоми маленьких пацієнтів в таких умовах не сприяють позитивним емоціям як в дітей, так і в їх батьків. І тільки кваліфікація та досвід педіатрів, що супроводжують дитину від народження, їх професіоналізм та чуйне ставлення до пацієнтів закладають основу для подальшого розвитку здорової та гармонійної особистості. Для підвищення якості та ефективності медичної допомоги дітям, покращення зовнішнього вигляду кабінетів, створення сучасного відкритого простору проведення ремонтних робіт в амбулаторії стало вкрай необхідним.

Для досягнення мети проєкту планується виконання комплексу ремонтних робіт за загальною площею 240, 6 м², а саме внутрішнє опорядження приміщень, заміна покриття підлоги, заміна дверей, заміна сантехніки, проведення електромонтажних робіт.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Біля 9 000 дитячого населення м. Рівне, які заключили декларації з лікарями-педіатрами амбулаторії №4, їх батьки та медичні працівники.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Після втілення проєкту лікарі амбулаторії зможуть надавати медичну допомогу дітям у відремонтованих сучасних світлих кабінетах, що, крім підвищення якості та ефективності лікування, буде сприяти гарному психо-емоційному стану дітей при перебуванні в нашому медичному закладі та стане запорукою підвищення рейтингу лікувально-профілактичного закладу в м. Рівне. Здорова дитина – найголовніша цінність держави.

Співавтор проєкту

Дука Валентина Іванівна, Лецкалюк Вячеслав Васильович

Фотографії

Експертна оцінка