• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Встановлення якісного дитячого майданчика європейського зразка на пр. Миру у дворі буд. №4 та №6 Відхилений

Доданий
15.08.2017
Номер
84
Комунальне господарство

Встановлений у 2015 році дитячий майданчик не витримав двох років експлуатації і потребує оновлення та капітального ремонту. Пропонуємо обладнання існуючого майданчика повністю замінити на більш якісне та довговічне, створивши зразковий простір для гри та розвитку дітей у центрі міста.

Автор проєкту
Ірена
Ірена Денищук
Бюджет
571 300 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Основна мета проекту – створення якісного простору для гри та розвитку дітей.

Чому ми хочемо оновлення дитячого майданчика біля наших будинків?

Наш дитячий майданчик зараз має далеко не найгірший вигляд та відповідає, напевне, загальній тенденції в країні. Був встановлений у 2015 і після двох років експлуатації частина обладнання вже не функціонує або суттєво зношена. Під впливом навколишнього середовища облущилася фарба та почали прогнивати елементи з деревини. Обладнання не пристосовано для різних вікових категорій, особливо, дітей до 3 років і старше 5. Тому часто елементи використовуються не за призначенням та з більшим навантаженням або ризиком травм. Дворові коти полюбляють використовувати пісочниці, де граються діти, для власних потреб. На майданчику відповідний «котячий аромат» та, часом, можна відкопати не дуже приємні знахідки. Ви б дозволили своїй дитині гратися в такому піску і як пояснити, чому не можна?

Ми хочемо, щоб наші діти повноцінно розвивалися в безпечному середовищі, щоб кожен мав можливість знайти на майданчику собі цікаве заняття: пробігтися пагорбом, спуститися з гірки, погратися в будиночку на дереві чи на музичному інструменті, полазити на скеледромі, спробувати свої сили на смузі перешкод, будувати пасочки в чистому піску, покататися на гойдалках чи каруселі тощо. Дивіться детальніше пропозиції елементів обладнання в кошторисі.

Ми не хочемо продовжувати практику встановлення майданчиків «вирви око», через яку діти можуть перейняти несмак як норму. Для нас важливо, щоб простір, де граються, був цікавий для дітей різного віку, а також дітей з особливими потребам. Майданчик має бути доступний для всіх бажаючих, забезпечувати рівні можливості, допомагати вибудовувати соціальні зв’язки та розвивати вміння у дітей спілкуватися.

Оновлений дитячий майданчик має стати зразком для інших, що планують встановити в Рівному. У всьому світі все більше приділяється увага якості продукту та захисту довкілля. Тому обладнання має відповідати таким критеріям як безпечність, продуманий дизайн, природні кольори, екологічні та якісні матеріали, з гарантіями та технічним обслуговуванням від виробника.

Виробник обладнання для дитячого майданчика має бути обраний на конкурсних засадах, прозоро та з залученням громадськості. Повинен мати досвід та хороші відгуки замовників, продемонструвати успішні реалізовані проекти. Не використовувати матеріали низької якості для виготовлення обладнання, а тільки сучасні якісні та довговічні матеріали, як от:
- Деревина, оброблена антисептиком та захисними шарами фарби.
- Вологостійка фанера, призначена для використання в умовах вулиці.
- HPL( ламінат високого тиску) чи PEHD (поліетилен високого тиску) на елементах з найбільшим навантаженням: гірки, пісочниці та ін.
- Армовані канати з кріпленнями з алюмінію чи нержавіючої сталі.
- Метал оцинкований або покритий гальванікою та порошковим фарбуванням. Для 100% захисту від утворення іржі перед нанесенням покриття здійснюється очистка труб піскоструминною установкою.
- Кріплення (болти, гайки) закриті пластиковими накладками для захисту від вандалізму.
- Для безпечної гри ланцюги покриті пластиковими вставками або термоусадковими поліуретановими чохлами у відповідності до європейського стандарту EN 1176.
- Металеві стійки та захисні поручні виконані у відповідності до європейського стандарту EN 1176.
- Сходинки та платформи з антиковзаючим покриттям тощо.

Виробник-виконавець має узгодити проект дизайну дитячого майданчика, в тому числі розміщення елементів та кольори, з зацікавленою громадськістю.

Крім ігрового обладнання, дитячий майданчик має бути облаштований лавками та смітниками у відповідності до погодженого дизайну, а також якісним енергозберігаючим освітленням з датчиками руху.

Співавторами проекту "Встановлення якісного дитячого майданчика європейського зразка на пр. Миру у дворі буд. №4 та №6" є:
1. Денищук Ірена Юріївна;
2. Майборода Оксана Валеріївна.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

- діти та батьки – мешканці мікрорайону
- діти з батьками, які гуляють в центрі міста

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

У разі реалізації цього громадського проекту буде створено у місті зразковий простір для гри та розвитку дітей, що відповідатиме європейським стандартам:
- Буде демонтовано застаріле обладнання;
- Встановлено 11 нових елементів ігрового обладнання та облаштовано простір;
- Буде змога дослідити через кілька років експлуатації, що краще використовувати в місті: дешеві кольорові дитячі майданчики чи дорожчі з індивідуальним дизайном та з якісних матеріалів.

Фотографії