• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Проведення Третього Всеукраїнського фестивалю-ярмарку «Бульба-фест» Реалізований

Доданий
14.08.2017
Номер
73
Культура

Всеукраїнський фестиваль-ярмарок Бульба-фест - це ексклюзивний захід міста. Це дводенне свято під відкритим небом, яке збере понад сотню товаровиробників, фермерів та майстрів народної творчості з усієї України.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Соколовська
Бюджет
350 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Рівне

Опис

Опис проекту

Фестиваль-ярмарок Бульба-фест впершу чергу передбачає популяризацію гастрономічних особливостей, народних ремесел, традицій Рівненщини та інших областей України та є важливим, іміджевим для Рівного.
На Бульба-фест, що відбувся в Рівному вперше в 2016 році, завітало більше 20 тисяч гостей свята з Рівного та сусідніх областей. Позиціонуємо «Бульба-фест» як альтернативу у Західній Україні легендарному «Сорочинському ярмарку», що проводиться на Полтавщині.
Фестиваль-ярмарок Бульба-фест – це популяризація український товарів та підтримка вітчизняного виробника, що вкрай важливо для економіки країни, самоствердження української нації. Завдяки Бульба-фесту, сотні товаровиробників мають можливість заявити про себе, а гості свята - познайомитися з їх продукцією та відпочити під час розважальної програми за участю відомих українських колективів, посмакувати українською кухнею, взяти участь у різноманітних майстер-класах та просто провести час з сім’єю.
Бульба-фест – це одна із візитних карток міста Рівне на карті України.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Рівнянам та гостям міста всіх вікових категорій буде цікаво завітати на фестиваль-ярмарок «Бульба- фест», оскільки на захід буде запрошено понад сотню товаровиробників України, де гості матимуть можливість купувати ексклюзивні речі, справжню бринзу та вино із Закарпаття, мед із Волині, мацик з Полісся, а найголовніше матимуть можливість познайомитися з товаровиробниками свого рівного краю. Все це, беззаперечно, сприятиме естетичному, культурному, вихованню дітей, молоді та всього населення, котре завітає на захід в цілому.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

- Популяризація туризму Рівного;
- Естетичне та культурне виховання дітей та всіх гостей свята вцілому;
- Можливість товаровиробникам Рівненщини представити свою продукцію на фестивалі-ярмарку;
- Знайомство жителів міста та гостей свята з традиціями й звичаями українського народу та можливість побувати на грандіозному ярмарку, де презентуватимуться товари з усієї України;