• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Рівненський міський телевізійний чемпіонат КРОК «Кубок Рівного з КВН» Реалізований

Доданий
14.08.2017
Номер
63
Культура

Проведення в 2018 році у Рівному чемпіонату команд КВН, що став би стартовим майданчиком для нових, молодих виконавців у розмовному та гумористичному жанрі та дав можливість професійного розвитку. А також представлення міста на загальноукраїнському рівні в телевізійній Лізі Сміху.

Автор проекту
Руслан
Руслан Алексіюк
Бюджет
244 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Основна мета: Створення в Рівному власного чемпіонату як школи для молодих колективів команд КВН, СТЕМу та стендап коміків. Підтримання традиції міського чемпіонату та надання підтримки переможцю для презентації міста на Всеукраїнському фестивалі Ліги Сміху.
Проблема: У Рівному, яке є студентським містом досить активно, свого часу розвивались такі популярні жанри як КВН та СТЕМ, місто – було одним із центрів гумористичного життя регіону. Проте в останній час потік молодих колективів, що виходять на сцену – змілів, а ті – хто все ж виступають, на жаль програють в якості підготовки колективам з інших міст.
Міжнародний фестиваль СТЕМів «Шалантух», що понад 20 років діяв у місті останніми роками ледь жевріє, а в професійних лігах КВН та Сміху по україні виступає всього одна команда та й та презентує Рівне – чисто номінально, адже її учасники в місті не проживають.
Причини: На жаль в місті відсутнє конкурентне середовище та база для розвитку в даному жанрі. Останні сім років діючі в місті Ліга КВН «Європа» та «Рівненська Ліга Сміху» - обмежували представництво саме рівненських команд кількістю 1-2 колективи в рік.
Звичайно ж, учасники успішних колективів за сім років частково припинили займатись КВН, або ж виїхали до Києва чи інших міст і працюють вже там, а в Рівному за цей час не з’явились нові команди та учасники.
Якщо не відновити постійний внутрішній чемпіонат – Рівне ризикує втратити цей жанр взагалі.
Проект: Чемпіонат повинен функціонувати у форматі вільного розіграшу в який можуть заявлятись рівненські команди, що представляють ВНЗ та НВК і ЗОШ. Розпочинатись проект повинен з Фестивалю в якому будуть відібрані 10-12 найкращих колективів. В подальшому повинні відбутись три гри ¼, згодом ½ та фінал, окремо в проведенні чемпіонату передбачено Літній Кубок КВН, що традиційно проводиться в День Конституції.
Додатково – впродовж року перед кожним з турів – відбувається Редактури та Школа КВН (чотири рази по чотири дні) в якій спеціально запрошені фахівці проводитимуть майстер-класи та навчання молодих учасників.
На завершення року в передноворічний період відбувається Зимовий Кубок в якому беруть участь кращі команди сезону та вручається путівка на фестиваль Всеукраїнської Ліги Сміху!

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Глядачами проекту та активними учасниками будуть в основному молоді люди: студенти ВНЗ І-VІ рівнів акредитації та глядачі місцевих каналів на яких відбуватиметься трансляція ігор.
В цілому у місті проживає близько 30-40 000 активної студентської молоді, якщо до цієї цифри додати школярів старших класів, а також глядачів телеканалів – то цифра осіб, що будуть мати змогу побачити проект, взяти в ньому участь зросте як мінімум втричі.
Глядацька зала КЗ «РМПК» - вміщає 720 чоловік, при умові проведення шести ігор (фестиваль, ¼, ½, фінал, а також Літній та Зимовий Кубок – кількість безпосередніх глядачів буде – близько 4000 осіб.
Коли ж додати телеглядачів та користувачів соціальних мереж та інтернету годаю загальне коло охоплених чемпіонатом може скласти більше 15-20 000 осіб.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

• Місто Рівне отримує постійний чемпіонат команд КВН як місце якісного активного відпочинку молоді та мешканців.
• Рівненська активна та талановита молодь отримує майданчик для творчих експериментів та грунт для розвитку і реалізації своїх можливостей.
• Рівне – отримує представництво команд в КВН чемпіонатах та Лігах Сміху на загальноукраїнському рівні.

Фотографії