• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Спортивний майданчик" у Золотієві Реалізований

Доданий
07.08.2017
Номер
16
Спорт

У Золотієві немає спортивного осередку, тому будівництво спортивного майданчика комбінованого типу є назвичайно важливим. Можливість пограти у волейбол, баскетбол, займатися на тренажерах та турніках сучасного типу - ось чого не вистачає мешканцям мікрорайону Золотіїв.
Місце розташування - вулиця Золотіївська 74.

Автор проєкту
Любов
Любов Романюк
Бюджет
714 134 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Золотіївська, 74, Рівне

Опис

Опис проекту

Понад 50 років мікрорайон Золотіїв - є частиною міста Рівне. Однак і досі місцеві мешканці, а особливо дітлахи, не мають можливості активно проводити своє дозвілля та займатися спортом. Єдиний вид спорту, який вони можуть собі дозволити - футбол, хоча найближче футбольне поле розміщене на території Шпанівської сільської ради. Між тим, мікрорайон Золотіїв - це густонаселений район міста, де народжуються діти та зявляються нові мешканці. Він складається з вулиць - Олексинська, Золотіївська, Загородня, Вишнева, частини Кн.Володимира та провулку Золотіївський.
Для того, щоб місцеві мешканці могли повноцінно та з користю проводити свій вільний час, та заохочувати дітей до здорового способу життя, будівництво спортивного майданчика комбінованого типу є вкрай важливим. Для місцевих мешканців відриваються можливості гри у баскетбол, волейбол, футзал. Вони займатимуться на тренажерах, турніках, або просто спостерігатимуть за своїми дітьми зі зручних лавок.
На майданчику могли би проводити тренування та змагання. Зручний доступ для людей з особливими потребами.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Майданчиком будуть користуватися місцеві мешканці будь-якого віку.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

В разі реалізації проекту значно зросте комфортність проживання та дозвілля у мікрорайоні Золотіїв. Це дасть мешканцям, в першу чергу дітям, додатковий стимул до здорового способу життя, оскільки вони отримують довгоочікувану можливість повноцінно займатися спортом.

Фотографії