• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Впровадження медичних інформаційних систем на базі поліклініки РМДЛ "Поліклініка без черг" Реалізований

Доданий
05.10.2016
Номер
428
Охорона здоров'я

Проект на базі поліклініки РМДЛ (вул. Чорновола, 72) передбачає автоматизацію таких бізнес-процесів: ведення електронної медичної карти (ЕМК) пацієнта; організацію амбулаторного прийому пацієнтів; діагностику та лікування пацієнтів; проведення діагностичних і лабораторних досліджень; управління персоналом поліклініки; ведення нормативної бази знань.

Автор проекту
Богдан
Богдан Король
Бюджет
1 249 500 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Велике навантаження медперсоналу спричинене значним обсягом паперової роботи і необхідністю розбору записів колег, зроблені нашвидкуруч і нерозбірливо, очікуванням результатів амбулаторних досліджень, обстежень іншого спеціаліста тощо. Усе це уповільнює встановлення діагнозу маленьких пацієнтів, знервованість і роздратування їх батьків. Метою проекту є забезпечення якісних медичних послуг в поліклініці РМДЛ дітям мешканців Рівного і переселенців із зони АТО та економії часу і нервів їх батькам.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Сім’ї з дітьми до 18 років – мешканці Рівного і переселенці з зони АТО та медичний персонал поліклініки.

Інформація щодо очікуваних результатів у разі реалізації проекту

Реалізація проекту дозволить: 1) усунути черги за рахунок електронної реєстрації та електронної картки пацієнта; 2) підвищити якість обслуговування та ефективність управління лікарнею; 3) підвищити якість та оперативність прийняття рішень у процесі діагностики та лікування; 4) підвищити ефективність праці медичного персоналу; 5) організувати оперативну інформаційну взаємодію лікарів-фахівців різних спеціальностей.