Облаштування «Кишенькового парку» та прибудинкової території по вул. Вербова 39 Брав участь

Доданий
31.10.2021
Номер
31
Благоустрій зелених зон

Реалізація проєкту передбачає облаштування даної території міста , що дасть можливість ліквідувати хаотичне паркування на пішохідних зонах , усуне підтоплення території дитячого майданчика, збільшить біорізноманіття та створить комфортні зелені зони для сімейного відпочинку мешканців даного району.

Автор проєкту
Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Рівне
Адреса
вул. Вербова, 39, Рівне

Опис

Опис проєкту

Питання стану благоустрою у м. Рівне визначено одним із пріоритетних напрямків роботи міської влади. Проте недостатньо уваги приділяється віддаленим районам ,більшість з яких за давньою сумною традицією перебувають поза увагою.
Актуальність проєкту полягає у забезпечення належних умов проживання мешканців, де на даний час фактично відсутні облаштовані подвір'я будинку та внутрішньобудинковий проїзд. А відсутність впорядкованих паркомісць на подвір'ї створює небезпеку в першу чергу для маленьких мешканців будинку та людей похилого віку. У дворі проживають багато молодих сімей з дітьми, але старі бетонні та металеві елементи дитячого майданчика не радують дітей та їх батьків.
Проєкт передбачає ліквідацію застарілих конструкцій та зонування території.
Пропонуємо розташування «кишенькового парку» на ділянці 500 м², що має занедбані бетонні конструкції . У «кишеньковому парку» планується створення крихітних оазисів : дощового садку, облаштування проникних поверхонь на території занедбаного дитячого майданчика , замінити на нові конструктивні елементи дитячого майданчика, відремонтувати та пофарбувати бетонні конструкції та облаштувати на них лавочки. Родзинкою парку буде оновлення занедбаною клумби з створенням у ній живоплотів.
На прибудинковій території планується облаштування зелених паркомісць з ( поглинаючим покриттям),оновленням пішохідних доріжок та висадженням живоплотів повздовж. Облаштування майданчиків з бруківкою та встановленням лавочок та урн для сміття для уникнення псування газону, планується розмежування газону півсферами.
Використовуючи зелені насадження та проникні поверхні на таких територіях можна ефективно протидіяти наслідкам кліматичних змін шляхом створення додаткового затінку, очищення та зволоження повітря , збільшення біорізноманіття.
Озеленення важлива частина комфортного міського простору .дерева та кущі створюють тінь, очищають та зволожують повітря ,здатні ефективно затримувати пил та знижувати шум дороги. Якісне озеленення міста сприяє не лише фізичному , але й ментальному здоров'ю мешканців.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Реалізація цього проєкту дасть змогу облаштувати на прибудинковій території зону для відпочинку, озеленення території та поліпшення санітарних умов.
користуватися майданчиком зможуть діти з сусідніх будинків.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Цей проєкт передбачає :
-покращення естетичного стану прибудинкової території будинку;
-покращення стану проїжджої частини навколо будинку ;
-підвищення рівня безпеки для громадян ;
- створення умов для дозвілля та фізичного розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку –створення місця відпочинку для людей похилого віку.
Оскільки дитячий майданчик матиме різні архітектурні форми -він стане окрасою нашого міста.

Співавтор проєкту

Різник Уляна Андріївна

Фотографії

Експертна оцінка