Комфортний простір для відпочинку у дворі будинків на вул. Академіка Грушевського, 38-40 Брав участь

Доданий
31.10.2021
Номер
29
Благоустрій зелених зон

Завдяки проєкту планується створення комфортного простору для відпочинку у дворі будинків на вул. Академіка Грушевського, 38-40. Це загальнодоступна велика територія, яка закрита багатоквартирними будинками в центрі мікрорайону, де можуть безпечно гратися діти, адже тут немає жвавого руху автомобілів. Проєкт забезпечить створення більш якісно озелененого та затишного простору.

Автор проєкту
Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Рівне
Адреса
Академіка Грушевського вулиця, Рівне

Опис

Опис проєкту

Проєкт покликаний забезпечити створення комфортного дворового простору для відпочинку мешканців навколишніх будинків. Наразі це саме така територія, де постійно лунає сміх дітей, вони збігаються сюди гратися та спілкуватися з друзями з усієї околиці. Двір має дуже вигідне розташування та достатньо простору, щоб на цій ділянці облаштувати великий дитячий майданчик з сучасними та цікавими ігровими елементами. Зараз тут знаходяться типові застарілі елементи, встановлені без облаштування безпечного м’якого покриття для ігрових зон. Діти вимазуються в грязюці, боляче забиваються, коли падають, гра перестає бути веселою і це завжди випробування для батьків. Доріжки також не мають якісного мощення та здебільшого це витоптані стежки, якими дуже незручно ходити в дощовий мокрий період. Простір має велику ділянку з відкритим витоптаним грунтом, що у вітряну погоду здіймаєтся пилом, і тут дуже некомфортно тоді знаходитися. Мешканці потребують більш якісного простору для відпочинку з дітьми та спілкування з сусідами.

Цим проєктом передбачено облаштування водопроникного мощення для транзитних доріжок та ігрових зон, встановлення різних цікавих елементів для гри, висадку живої загорожі навколо простору та облаштування зручних лав і смітників. Завдяки проєкту буде забезпечено більш комфортні умови для щасливого життя мешканців навколо.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

- мешканці багатоквартирних будинків 38-40 на вул. Академіка Грушевського
- мешканці інших багатоквартирних будинків та приватного сектору, що живуть поряд, і можуть приходити відпочивати в цей двір

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

У результаті успішної реалізації цього проекту буде:
- створено затишний, озеленений, безпечний простір для відпочинку мешканців;
- облаштовано якісний дитячий майданчик з цікавими елементами для гри та відпочинку;
- влаштоване водопроникне покриття для транзитних доріжок та навколо ігрових елементів;
- висаджено живопліт з кущів, яка обмежуватиме та захищатиме простір від пилюки, шуму та вітру, створить безпечну загорожу від машин;
- проєкт стане передумовою та поштовхом для дослідження функцій двору та його якісного перепланування.

Співавтор проєкту

Ольга Василець

Фотографії

Експертна оцінка