Реконструкція сходів загального користування по вулиці Міцкевича Відхилений

Доданий
31.10.2021
Номер
18
Благоустрій зелених зон

Сходові клітини,що між будинкми 11,9,7,5 по вулиці Міцкевича потребують реконструкції так як ними користуються як мешканці зазначених будинків, так і значна кількість інших мешканців. Покриття щодня розсипаєтьсся, що призводить до їх знищення та неуможливлює пересування ними. Провести озеленення території по периметру для зменшення шуму та концентрації токсичних речовин через активний рух авто.

Автор проєкту
Бюджет
178 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Рівне
Адреса
вул. Міцкевича, 7, Рівне

Опис

Опис проєкту

На сьогоднішній день сходові клітини, що знаходяться між будинками 11,9,7,5 по вулиці Міцкевича перебувають в неналежному стані. Щодня покриття розсипається, що призводить до їх знищення. Що в свою чергу несе небезпеку для мешканців, які ними користуються. Частково зруйновані або і взагалі відсутні доріжки для перевезення дитячих візків чи візків для людей з обмеженими можливостями.
Також потрібно провести озеленення території по периметру сходів для зменшення потрапляння шуму до осель, прилеглих будинків, та зменшення токсичних ручовин у зв’язку з активним рухом автомобілів по вулиці.
В свою чергу озеленення та окультурення території по периметру сходів загального користування це покращення естетичного стану та
загального благоустрою району і міста в цілому.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Мешканці міста

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Забезпечити мешканців всіх вікових груп можливістю безпечного та комфортного пересування сходами загального користування.

Співавтор проєкту

Фещук Юлія Мирославівна

Фотографії

Експертна оцінка