Реконструкція прибудинкової території з озелененням по вулиці Міцкевича Брав участь

Доданий
30.10.2021
Номер
16
Благоустрій зелених зон

На даний час підпірна стіна, яка знаходиться на прибудинковій території, має неналежний стан та потребує реконструкції для виконання своїх функцій. Також необхідне відновлення насаджень по вулиці через збільшення концентрації токсичних речовин через активний рух автомобілів.

Автор проєкту
Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Рівне
Адреса
вул. Міцкевича, 7, Рівне

Опис

Опис проєкту

Зважаючи на неналежний стан підпірної стіни виникають ризики її руйнації, що в свою чергу впливає на неможливість виконання своїх функцій (утримання від обвалення і сповзання масив грунту, що знаходиться за нею). Також після реконструкції її можна використати як художньо-декоративний елемент ландшафтного дизайну. Це дасть можливість провести озеленення стіни, використовуючи вертикальне засадження рослинами. Сьогодні існує проблема відсутності належної кількості зелених насаджень, а рослинність, в свою чергу, забезпечує комфортність умов проживання людей, регулює (в певних межах) газовий склад повітря і ступінь його забрудненості, кліматичні характеристики міських територій і є джерелом естетичного відпочинку людей.
Оцінюючи стан зелених насаджень по території, потрібно висадити певну кількість багаторічних рослин (кущів, дерев, квіткових рослин) з використанням ландшафтного дизайну.
Результатом проєкту буде оновлена опірна стіна, яка дасть можливість розширити територію озеленення, що буде поглинати шкідливі речовини та збільшить шумопоглинання звуків, та приведення її до естетичного вигляду.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Мешканці будинку та мешканці прилеглих будинків.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Реалізація проекту дасть можливість:
• реконструкції підпірної стіни;
• безпечного відпочинку дітей на майданчику;
• збільшити зелені насадження на прибудинковій території;
• зменшити токсичні речовини в повітрі;
• покращити психоемоційний стан через продумане озеленення;
• створити комфортні умови для розваг на території майданчика.

Співавтор проєкту

Барабаш Руслана Олегівна

Фотографії

Експертна оцінка