• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Встановлення дитячого ігрового майданчика на вул. Андрія Мельника, 18 На реалізації

Доданий
29.05.2021
Номер
97
Комунальне господарство

Мікрорайон Північний самий густонаселений, в ньому проживає найбільша кількість дітей, які потребують дозвілля. Наразі ця потреба не вирішена: дитячі майданчики є примітивними, застарілими, та не забезпечують інклюзивність. Проєкт передбачає заміну дитячого майданчику в дворі будинку вул.А. Мельника, 18, відвідувати який зможуть усі бажаючі.

Автор проєкту
Бюджет
249 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Андрія Мельника, 18, Рівне

Опис

Опис проєкту

Мета проєкту: оновлення застарілого дитячого майданчика в дворі будинку за адресою вул. А.Мельника,18, та заміна його на новий, сучасний, такий який відповідає потребам дітей різного віку.
Проблема:
Район, в якому знаходиться двір, у якому буде встановлено майданчик, є багатолюдним і реалізація проєкту принесе вигоду не лише меншканцям одного будинку а і мешканців сусідніх будинків, дітям які відвідують дитячи садочки №55 і №52, жителям приватного сектору та усім мешканцям мікрорайону.

Наразі дитячий майданчик, який є у дворі будинку (будиночок-гірка, пісочниця та качеля), не відповідає потребам дітей, не розвиває їх та не цікавить. Окремі елементи нинішнього майданчику є небезпечними для дітей: жестяна гірка надто нагрівається на сонці та може спричинити опіки, не заполіровані елементи псують дитячий одяг та ін., гойдалка може спричинити травми дітей.
Усі маленькі жителі мікрорайону відвідують дитячий майданчик біля новобудови по вул.А.Мельника,30, однак, "потужностей" того майданчика не вистачає для потреб дітей.

Реалізація проєкту сприятиме модернізації міста, зробить місто більш привітним до дітей та їхніх батьків.
Проєкт, реалізований на мікрорайоні Північний знизить навантаження на пасажирський трафік, адже часто батьки вимушені, за для забезпечення активного розвиваючого дозвілля дітей, везти їх у центр міста. Дуже цінним є створення усієї необхідної дитячої інфраструктури в безпосередній близькості до місця проживання дітей.

Суть проєкту:
Проєкт передбачає ліквідацію застарілих конструкцій, які видають себе за дитячий майданчик в дворі будинку за адресою вул. А.Мельника,18
Наступним етапом буде планування та зонування території, визначення основних зон відпочинку відповідно до потреб дітей різного віку.
По периметру майданчика, у затінку, буде встановлено лавки для батьків та дітей.

Проєкт відповідає стратегічним пріоритетам та цілям розвитку міста "Рівне 2040. Стратегія розвитку".

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Будинки №12,16,18 на вул.А.Мельника - найтихіша частина мікрорайону А.Мельника Відтак, і інфраструктурна частина нашої вулиці залишає бажати кращого. Біля більшості будинків ми маємо напівзруйновані дитячі майданчики радянського зразка або й взагалі відсутні площі для проведення вільного нашими дітьми. Подаючи цей проект ми хочемо встановити дитячий майданчик, на проводитимуть спільне сімейне дозвілля діти і батьки декількох будинків на вул. А.Мельника.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Мешканців будинків №12 і №16 і №18 на вул. А.Мельника зможуть проводити час разом із малюками на сучасному дитячому майданчику. Це дозволить покращити комунікацію між батьками і дітьми та поліпшити інфраструктурні особливості цієї частини мікрорайону.

Співавтор проєкту

Ханенко Ігор Данилович

Експертна оцінка