• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування вуличного павільйону на дитячому майданчику ЗДО №47, вул. Гайдамацька, 15 Брав участь

Доданий
29.05.2021
Номер
89
Освіта

Створення сприятливих та безпечних умов для фізичного розвитку дітей дошкільного віку на прогулянці за будь-яких погодних умов.
Проект передбачає облаштування вуличного павільйону розміром орієнтовно 18 м. кв., та реконструкцію застарілих ігрових елементів на дитячому майданчику ЗДО №47, на вулиці Гайдамацькій, 15

Автор проєкту
Ірина
Ірина Трало
Бюджет
247 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Гайдамацька (Струтинської), 15, Рівне

Опис

Опис проєкту

Негода - не причина не гуляти!
На даний момент на дитячому майданчику, де активно проводять час дітки на свіжому повітрі, немає жодного укриття від негоди. Тому вихователі часто змушені з дітками залишатися в групі. Окрім того, деякі елементи на майданчику потребують заміни, оскільки не придатні для подальшої експлуатації.
Метою проекту є:
- облаштування на території дитячого майданчика якісного, сучасного павільйону, розміром 18 м. кв. для укриття від негоди чи пекучого сонця.
- покращення інфраструктури діючого майданчика - встановлення окремих ігрових елементів.
Таке рішення дозволить вихователям більш якісно та насичено проводити заняття з дітками під час прогулянок, довше залишатися на свіжому повітрі, що особливо актуально в умовах карантинних обмежень. Окрім того, створення безпечного та комфортного простору для рухової та пізнавальної активності дітей дозволить вихованцям цікаво і здорово проводити дозвілля на свіжому повітрі, ігрову діяльність вдало поєднувати з освітнім процесом, а батькам і вихователям бути спокійними за здоров'я своїх дітей.
Проте важливо, щоб гра викликала не тільки інтерес, проходила з максимальною користю для дитячого здоров'я, а й була безпечною. Результатом будуть укріплені м'язи, поліпшена координація рухів, розвинене відчуття рівноваги та орієнтації в просторі, зростаюча пізнавальна активність.
Тому проект передбачає встановлення максимально безпечних, відповідних до діючих норм конструкцій: павільйону та окремих ігрових елементів.
Реалізація проекту здійснюватиметься на земельній ділянці, яка належить до комунальної власності територіальної громади міста Рівного, не суперечить Генеральному плану міста Рівного, та, найголовніше, відповідає стратегічним пріоритетам і цілям розвитку міста - «громада, яка турбується про мешканців та гостей», адже забезпечує змістовне дозвілля та поліпшення комфорту мешканців.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Проєкт розрахований на відвідувачів дитячого садочка №47, пропускна спроможність якого на даний час становить 235 дітей. Щороку садок зустрічає нових вихованців мікрорайону - мешканців вулиць Гайдамацька, Кобзарська, Купріна, Виговського, Дж. Лондона, Кропивницького та ін. , які теж з року в рік матимуть можливість користуватися ігровим майданчиком.
Майданчик є загальнодоступним об’єктом для маленьких мешканців мікрорайону у визначені години, про що буде поінформовано належним чином.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Результатом проєкту стане реконструкція дитячого майданчика – облаштування павільйону для укриття від негоди і палючого сонця та встановлення окремих ігрових елементів, що суттєво покращить інфраструктурне забезпечення садочка та забезпечить належні умови для розвитку, зміцнення фізичного здоров’я та загартовування вихованців.

Співавтор проєкту

Рибачук Тетяна Леонідівна

Фотографії

Експертна оцінка