• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Ресурсний ІТ-центр для дітей та молоді" Брав участь

Доданий
28.05.2021
Номер
78
Телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології

Ми команда педагогів Рівненського міського Палацу дітей та молоді мріємо створити сучасний, інтерактивний, багатофункціональний освітній простір у ПДМ, куди діти із задоволенням приходять отримувати знання, здобувати важливі життєві навички, де вони можуть виявити і розкрити свої справжні таланти. МИ прагнемо створити приміщення, яке буде відповідати останнім тенденціям створення SMART просторів.

Автор проєкту
Наталія
Наталія Літковець
Бюджет
999 999 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Князя Володимира, 10, Рівне

Опис

Опис проєкту

Ми команда педагогів Рівненського міського Палацу дітей та молоді мріємо створити сучасний, інтерактивний, багатофункціональний освітній простір у ПДМ, куди діти із задоволенням приходять отримувати знання, здобувати важливі життєві навички, де вони можуть виявити і розкрити свої справжні таланти. МИ прагнемо створити приміщення, яке буде відповідати останнім тенденціям створення SMART просторів, з можливістю використання всесвітньої мережі Інтернет, WI-FI. Функціонування такого середовища дозволить підвищити ефективність навчального процесу та якість навчання учнів; забезпечить комфортні умови навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність та компетентність.
Команда педагогів ПДМ має більш як 20-річний потужний позитивний досвід навчання комп’ютерним інформаційним технологіям, формування в учнівської, студентської та робітничої молоді гнучких навичок, соціальної активності, громадянських компетенцій; багаторічний досвід виховання лідерських якостей та організаторських здібностей через надання теоретичних знань, реалізацію соціальних проектів, співпрацю з батьківською громадою, соціальними партнерами, громадськими організаціями.
Капітальний ремонт приміщення, в якому навчають інформаційним технологіям та виховують молодих лідерів, не проводився 35 років - з моменту здачі будівлі в експлуатацію. Відповідно, приміщення не відповідає сучасним вимогам з організації освітнього процесу, потребує капітального ремонту із застосуванням енергозберігаючих технологій, сучасного дизайну, оновлення технічного наповнення.
Палац дітей та молоді співпрацює з усіма віковими та соціальними категоріями мешканців міста, регіону, країни, куди входить і молодь з особливими потребами, тому облаштування сучасного, багатофункціонального, інтерактивного простору однозначно підвищить позитивний імідж нашого міста.
Освітня та соціально-практична діяльність ПДМ визнана у країні та за кордоном, добре відома в місті і не потребує додаткового опису. Колектив співпрацює з багатьма урядовими та неурядовими організаціями, реалізує соціальні проекти регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів.
Відремонтоване та переобладнане приміщення дасть можливість на якісно вищому рівні проводити освітню та соціально-проектну діяльність ІТ- школи та відділу молодіжної політики та значно збільшити кількість взаємодій з представниками муніципальної громади, а також українськими і міжнародними партнерами.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Учні і вихованці ІТ-школи та відділу молодіжної політики; молодь міста з різних соціальних груп; люди з особливими потребами; громадські організації.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Відкритий оновлений простір буде використовуватись:
- для здобуття повноцінної, якісної освіти з умінням використовувати сучасні інтерактивні та мультимедійні технології;
- для неформального спілкування, навчання та творчості, проведення конференцій, семінарів, лекцій, громадських заходів;
- як відкрита для всіх зацікавлених комунікативна платформа для набуття якісних знань та практичних навичок у галузі комп’ютерних інформаційних технологій та молодіжного лідерства;
- для інших форм роботи, що не суперечать чинному законодавству і сприяють розвитку учнівського самоврядування, молодіжного лідерства та залучення молоді міста до активного соціального життя.
В результаті молодь міста отримає сучасне освітнє середовище для навчання, де учні та педагоги матимуть можливість широкого доступу до інформаційного простору та ефективного використання його можливостей.

Співавтор проєкту

Наумчук Марія Борисівна

Фотографії

Експертна оцінка