«Алея Слави Рівненського Спідвею» Відхилений

Доданий
28.05.2021
Номер
58
Спорт

«Алея Слави Рівненського Спідвею» розташована поряд стадіону «Мототрек». Створюватиме єдиний комплекс разом з пам’ятним знаком «Скульптура спідвеїсту». 12 пам’ятних знаків, з іменами найвідоміших гонщиків Рівненського спідвею, які досягали високих результатів у складі рівненських спідвейних команд та внесли вагомий внесок у розвиток гаревих перегонів. Вартість проєкту становить 250 000 грн.

Автор проєкту
Андрій
Андрій Левчук
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Курчатова, 3, Рівне

Опис

Опис проєкту

Метою реалізації даного проєкту є подальша популяризація Рівненського спідвею та його історії, увіковічення імен та прізвищ найвідоміших гонщиків Рівненського спідвею за усю 62-річну історію цього виду спорту у Рівному. Змагання з даного виду спорту збирають на трибунах Рівненського «Мототреку» найбільшу кількість глядачів. Місто Рівне являється єдиним діючим центром розвитку спідвею на теренах України. У змаганнях постійно стартують гонщики з європейських держав, в тому числі й з-за океану, а події на гаревій доріжці висвітлюють як всеукраїнські, так і іноземні ЗМІ. Створення «Алеї Слави Рівненського Спідвею» в поєднанні з вже встановленим пам’ятним знаком «Скульптура спідвеїсту», діючим «Мототреком» та проведенням змагань підвищать престиж та популярність Рівненського спідвею, залучать до Рівного додатковий потік спортсменів, функціонерів та туристів з України та Європейських країн, що сформує додатковий вектор підтримки громади Рівного улюбленого виду спорту.
Місце реалізації завдання (адреса, назва житлового масиву / мікрорайону, установи / закладу, кадастровий номер земельної ділянки, якщо відомо, тощо):
м. Рівне, вулиця Курчатова, 3, на земельній ділянці з кадастровим номером 5610100000:01:038:0122 поряд стадіону з технічних видів спорту «Мототрек»

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Основною групою населення, які зможуть користуватися результатами проекту, являються власне жителі міста Рівне та Рівненської області. Зацікавленість проектом мають проявити жителі України, адже це має бути єдиний подібного роду комплекс, присвячений одному з видів мотоспорту. Палкі шанувальники спідвею, у тому числі й з-за кордону матимуть чудову можливість сфотографуватися поряд з постаментами на честь відомих гонщиків.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Популяризація спідвею, як спорту №1 у Рівному. Доповнення ансамблю стадіону з технічних видів спорту «Мототрек» не лише пам’ятним знаком «Скульптура Спідвеїсту», а й постаментами на честь відомих Рівненських гонщиків. «Алея Слави Рівненського Спідвею» стане ще однією родзинкою міста та новою фото-зоною. Окрім того, після реалізації проєтку планується його включення в «Туристично привабливі місця Рівненщини».

Співавтор проєкту

Крижанівський В’ячеслав Йосипович

Фотографії

Експертна оцінка