• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відновлення покриття баскетбольного майданчика в НВК 17 Брав участь

Доданий
28.05.2021
Номер
57
Освіта

Проект передбачає будівництво баскетбольного майданчика на території Рівненської НВК « Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» №17 Рівненської міської ради.
Реалізація проекту дасть можливість учням займатись баскетболом на сучасному полі, зокрема сприятиме пропагуванню здорового способу життя та залученню молоді до спорту.

Автор проєкту
Юлія
Юлія Юра-Конончук
Бюджет
240 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Тиннівська, 82, Рівне

Опис

Опис проєкту

В нашому місті є чимало старих спортивних майданчиків, які не використовуються, а молодь не займається спортом а проводить час за шкідливими заняттями серед яких алкоголь, тютюнопаління та наркотики.
Саме тому нам потрібно вживати заходів для того, щоб замість зарослів трави та ржавих труб з'являлись сучасні спортивні майданчики, які не лише дозволять дітям, які навчаються в ЗОШ № 17 займатись баскетболом, але й сприятимуть пропагуванню спорту та здорового способу життя серед молоді мікрорайону Тинне.
Ми бачимо сучасний стан речей і занепокоєні становищем молоді в нашому місті. Цей проект покликаний дати їм можливість реалізовувати свій спортивний потенціал та обирати здоровий спосіб життя.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Даний проєкт дасть змогу популяризувати даний вид спорту серед молоді, а також надати змогу всім охочим грати баскетбол в нормальних умовах.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Реалізувавши цей проєкт ми забезпечимо гідні умови для відпочинку та занять спортом для учнів 17 школи, молоді й дорослих мікрорайону Тинне, а також прилеглих районів.

Співавтор проєкту

Ювко Андрій Андрійович

Експертна оцінка