Влаштування скверу між будинками по вул. С.Крушельницької, 73, 75 та 77 Брав участь

Доданий
31.05.2021
Номер
122
Комунальне господарство

Облаштування скверу у дворах будинків для відпочинку містян, який разом з тим стане окрасою міста, оскільки знаходиться біля Покровського собору в центрі міста і багато людей проходять цими дворами до транспортних зупинок.

Автор проєкту
В'ячеслав
В'ячеслав Макогон
Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проєкту

Мета проекту – створення у різних частинах міста якісних зон відпочинку різним верствам населенням: старшим людям, молодим, мамам та дітям.
Сквер – це упоряджена та озеленена територія в середині житлової або промислової зони, призначена для короткочасного відпочинку населення та має елементи архітектурно-художнього оформлення.
Оскільки у забудові 80-х років між будинками часто залишали великі пустирі, то ці місця замість окраси міста, ставали занедбаними, на що також вплинув економічний чинник країни.
Пропонуємо облаштувати у дворах будинків 73, 75 та 77, що по вул. Соломії Крушельницької, сквер для відпочинку містян, який разом з тим стане окрасою міста, оскільки знаходиться біля Покровського собору у центрі міста і багато людей проходять тими дворам до транспортних зупинок.
Тому варто там облаштувати доріжки через сквер в тих самих місцях, де люди вже їх зробили, оскільки їм так зручно. Замість асфальту чи тротуарної бруківки, пропонуємо використати дерев’яні дошки, які будуть пропускати дощову воду, таким чином на них не буде калюж після дощу. Разом з тим вони не потребують бордюр та дорогого вкладання як наприклад бруківка.
Також встановити круглу лавку навколо великого дерева та улаштувати лави цікавої форми, які будуть окрасою скверу, а також квітники біля лавок та поза лавками як на малюнках, що долучаємо до проекту.
Окрім клумб та лавок варто встановити качелі: 2 для старших дітей та одну для малюків до 3-х років, а також штучну гірку зі спусками та зацепами, і біля неї двох поверховий будиночок для дітей, оскільки поблизу сквера знаходяться 4 великих багатоповерхівки, де проживає багато дітей різного віку і для їхнього розвитку та відволікання від гаджетів потрібні цікаві ігрові елементи.
Обов’язково до цієї території потрібно провести вуличні ліхтарі, щоб в нічний час у сквері не пили пиво та спиртні напої. Таким чином ми захистимо сквер від вандалізму під час експлуатації. На даний час ця територія є неосвітленою, тому там часто засиджується молодь, особливо у темних зонах, які не освітлюються світлом. Окрім вуличних ліхтарів на стовпах, варто використати герляндове світлодіодне освітлення скверу, що надасть йому святкового вигляду.

Місце реалізації завдання (адреса, назва житлового масиву / мікрорайону, установи / закладу, кадастровий номер земельної ділянки, якщо відомо, тощо):
Кадастровий номер: 5610100000:01:039:0103

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Містяни Рівного, які проживають неподалік скверу, а це мінімум 10 багатоповерхівок і всі бажаючі, які хочуть провести свій час у архітектурно-естетичному місці. А також гості міста.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Цей проект започаткує створення у різних частинах міста якісних зон відпочинку різним верствам населенням: старшим людям, молодим, мамам та дітям.

Співавтор проєкту

Левасюк Олена

Фотографії

Експертна оцінка