3-й Всеукраїнський літературний конкурс «Фантастичне Рівне. Історії та оповіді 2021» Брав участь

Доданий
29.05.2020
Номер
81
Культура

Проєкт включає в себе: літературний конкурс, створення відео контенту, проведення серії письменницьких майстер-класів, театралізовану екскурсію містом Рівне для гостей та учасників конкурсу, літературний перформанс з нагородженням переможців конкурсу. Тема конкурсного твору обов'язково повинна бути пов'язана з Рівненщиною: її історією, культурою, природою.

Автор проєкту
Бюджет
123 500 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Паркова вулиця, Рівне

Опис

Опис проєкту

Це особливий проєкт, що пов’язаний з Рівненщиною: її історією, культурою, природою, видатними особистостями. Літературні конкурси, присвячені містам та регіонам, роблять значний внесок у розвиток туризму краю. Літературні твори також здатні створювати яскраві враження про місто, країну та її культуру. Література як і художні фільми мотивує і надихає людину до здійснення подорожі (відвідання місцевостей, описаних у художньому творі або зображених у фільмі, пов’язаних із особистістю і життям його автора або героїв тощо). Також літературні конкурси, присвячені туристичним принадам, здійснюють значний вплив на розвиток туризму і популяризацію регіону.
Одними із завдань, які ставить перед собою даний проєкт, – популяризація рідного краю через літературні твори історичного та фантастичного характеру, розвиток національно-патріотичного виховання молоді, формування загальнолюдських цінностей через вчинки героїв у зразках літератури про Рівненщину.
Метою проєкту є виховання любові до читання, реалізація дитячої літературної творчості, заохочення дітей та молоді до створення перших якісних літературних робіт та спонукання їх до реальних кроків у літературному майбутньому своєї країни, популяризуючи історію рідного краю.
Цей проєкт мотивує дітей, підлітків та молодь до вивчення історико-культурної та природної спадщини нашого регіону, спонукає до всебічного, особистісного розвитку молоді.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Проєкт є яскравим прикладом просвітницької та освітньої діяльності. Оскільки існує потенційна можливість розкрити літературний хист або талант молодої людини, яка зможе своє майбутнє пов’язати з літературою. Суспільство може дбати про своє майбутнє, опираючись на цікаві історичні факти та, навіть, вигадані літературні. Проєкт орієнтований на розвиток загальнолюдських цінностей, що викликає любов до рідної землі та домівки, а ще дозволяє пізнати, як забуте старе, так і вигадане нове.
Користуватися результатами проєкту будуть жителі міста, області та мешканці інших регіонів України різних вікових та соціальних груп, яких цікавить література, культура та мистецтво.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Буде підготовлена збірка кращих творів про Рівненщину, проведена низка майстер-класів по навчанню письма та створенню поезії, тренінги від письменників Рівного, створений відео контент, це все в комплексі активує популяризацію літератури серед молоді та збільшить проінформованість населення про історію, культуру, природу, видатних особистостей Рівненщини.

Співавтор проєкту

Яковишина Маргарита Сергіївна

Експертна оцінка