Створення пілотної серії веб-серіалу Брав участь

Доданий
28.05.2020
Номер
48
Культура

Створення пілотної серії веб-серіалу, у якого сьогодні є дві робочі назви «Вірус» та «Ізоляція». Завдяки його реалізації передбачається зйомка першої серії.

Автор проєкту
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Соборна, 36, Рівне

Опис

Опис проєкту

Це буде окрема історія, яка відбувається з мешканцями міста у різні етапи пандемії. Героями серії будуть різні люди, об’єднуватиме яких те, що вони опиняються у нових для себе ситуаціях, рецептів для виходу з яких не мають і саме тому реагують на нові виклики по-різному. Цей фільм буде не про вірус, як хворобу, а «вірус», який тривалий час тихенько сидить у мізках великої кількості людей і тільки з початком непередбачуваної ситуації починає проявлятися назовні, у їх вчинках, діях чи бездіяльності. Даний веб-серіал буде зніматися у Рівному, а відповідно і робитиме для міста певну промоцію. Крім того історії, які побачить глядач, допоможуть йому у майбутньому, адже ми навчені досвідом повинні бути готові до непередбачуваних обставин у перспективі також і не тільки в ситуаціях, які пов’язані з вірусом. Враховуючи, що жанр веб-серіалу є одним з найзатребуваніших сьогодні серед жанрів кіноіндустрії, який з кожним роком набуває великого поширення у світі, окрім України. Саме тому Рівне зможе стати першим містом, у якому буде знято веб-серіал, який допомагатиме мешканцям міста та всім охочим не тільки побачити рівненські локації на екрані чи «себе» у тих чи інших ситуаціях та обставинах, а спробувати знайти відповіді на багато питань, яких потребує не тільки наше місто та його мешканці, а увесь світ, як у практичних, так і морально-етичних спрямуваннях.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Мешканці Рівного, як глядачі, учасники знімальної групи та ті хто надає їй допомогу та послуги у різноманітних напрямках. Глядачами також будуть мешканці будь-якої країни, які завдяки історії, яку вони побачать та наявним у фільмі субтитрам зможуть також опинитися всередині історії, яка відбуватиметься в Україні, в місті Рівне.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Місто буде впізнаване завдяки реалізації проєкту, адже він у певній мірі просуватиме місто, привертатиме увагу усіх людей, адже веб-серіали транслюються не в кінотетатрамх а у мережі. Він буде не чим іншим, як прямим маркетингом міста.

Співавтор проєкту

Бочко Олександр Павлович

Експертна оцінка