• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування огорожі ЗОШ №24 в м.Рівне Брав участь

Доданий
28.05.2020
Номер
32
Освіта

Подальший розвиток громади на пряму залежить від належних умов відпочинку та фізичного розвитку жителів мікрорайону.
Даним проєктом передбачається реконструкція систем огорожі, що покликана захистити школу від руйнування, а найголовніше, - оберегти дітей від захворювань, сміття та забезпечити безпеку в межах мікрорайону.

Автор проєкту
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Гайдамацька (Струтинської), 15, Рівне

Опис

Опис проєкту

Територія Рівненської ЗОШ №24, що розташована в дворах будинків по вул. Гайдамацька, є місцем не лише навчання більше 700 учнів, а й щоденного відпочинку мешканців сусідніх будинків. На території загальноосвітнього навчального закладу щодня займаються спортом наші діти в позашкільний час.
Проте, понад 30 річне використання навчального закладу, а також постійний ріст населення району зумовили нищення огорожі території комунального закладу, що не лише створює небезпеку жителям району, а й призводить до виникнення ряду негативних факторів, що впливають на громадський порядок мікрорайону.
Так, систематичний вигул собак, що випорожняються на території школи є ризиком збільшення кількості захворювань наших дітей, наявність незахищених меж школи спричиняє використання території ЗОШ для систематичного розпиття алкогольних напоїв та збільшує кількість сміття, що неконтрольовано розноситься по району.
Даним проєктом передбачається реконструкція систем огорожі, що покликана захистити не лише школу від руйнування, а найголовніше, - оберегти дітей від захворювань, сміття та безконтрольного проходу через територію.
Реалізація даного проєкту має комплексний характер та сприятиме комфортним умовам відпочинку, заняттям спорту та безпечному навчанню учнів на території ЗОШ №24 та позитивно вплине на підвищення безпеки жителів району та збереженню шкільної будівлі й об’єктів які знаходяться на території навчального закладу.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Користуватись результатами даного проєкту зможуть, в першу чергу, громадяни, що проживають в межах вулиць закріплених за ЗОШ №24, та мешканці сусідніх будинків, які відпочивають з дітьми на території навчального закладу. Окрім того, обгородження малоосвітлених місць (кущові насадження) сворить безпечніші умови всередині району в темну пору доби.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Завдяки реалізації проєкту підвищиться привабливість та рейтинг не лише навчального закладу, а й району вцілому, що, з поміж іншого, позитивно вплине на привабливість міста в очах людей, що прибувають до Рівного з північних районів області.

Співавтор проєкту

Цюцюра Галина Петрівна

Фотографії

Експертна оцінка