• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Реконструкція мереж зовнішнього освітлення двору ЗОШ №9 Брав участь

Доданий
22.04.2020
Номер
2
Освіта

Вулична система освітлення двору навчального закладу - ЗОШ №9, потребує негайного удосконалення, адже вона взагалі не функціонує і була встановлена майже 50 років тому. Проблема: відсутність вуличного освітлення двору ЗОШ №9, тобто, вся територія школи із заходом сонця занурюється у темряву та прилеглі тротуари, що спричиняє умови для високого рівня злочинності в районі школи.

Автор проєкту
Назарій
Назарій Вернюк
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Марка Вовчка, 29А, Рівне

Опис

Опис проєкту

Основна мета подання проекту: полягає у встановленні освітлення у дворі освітнього закладу – ЗОШ №9 та прилеглої до нього території. Це створить комфортні умови для сімейного відпочинку, заняття спортом на стадіоні і на майбутніх спортивних майданчиках, вивчення навколишнього світу дітьми у вечірній час. Також це підвищить рівень безпеки на території школи та зменшить кількість випадків вандалізму на території школи.
Проблема: відсутність вуличного освітлення двору ЗОШ №9, тобто вся територія школи із заходом сонця занурюється у темряву та прилеглі тротуари, що спричиняє умови для високого рівня злочинності в районі школи.
На території освітнього закладу встановленні стовпи для освітлення (22 шт.), про те вони не підключені до електромережі, та в них відсутні лампи.
Запропоноване рішення: проектом передбачується реконструкція мереж зовнішнього освітлення у дворі ЗОШ №9, а саме оновлення світильників, підключення до системи електропостачання.
Реалізація цього проекту має комплексний характер та сприятиме комфортним умовам відпочинку, заняттям спорту на території ЗОШ №9 для усіх мешканців цього району, підвищення безпеки жителів та збереженню шкільної будівлі та об’єктів які знаходяться на території школи.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Всі учні, які навчаються у навчальному закладі, батьки вихованців ЗОШ №9, відвідувачі спортивно-оздоровчих секцій та усі мешканці цього району.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Проведення реконструкції мережі зовнішнього освітлення у дворі загальноосвітньої школи №9 створить комфортні умови для сімейного відпочинку, заняття спортом на стадіоні і на майбутніх спортивних майданчиках, вивчення навколишнього світу дітьми у вечірній час. Також це підвищить рівень безпеки на території школи та зменшить кількість випадків вандалізму на території школи.

Співавтор проєкту

Колодій Олена Вікторівна

Фотографії

Експертна оцінка