• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Rivne city festival Відхилений

Доданий
29.05.2019
Номер
74
Культура

В місті не вистачає фестивалів, які б могли на рівні країни стати візитівкою Рівного, тому ми вирішили започаткувати фестиваль на день молоді, який і стане його візитівкою.

Автор проєкту
Бюджет
750 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Соборна вулиця, Рівне

Опис

Опис проекту

Започаткування фестивалю соціально-розважального характеру, в рамках якого об’єднати ідеєю спільного вирішення дефектів міста та покращення рівня життя, культури та свідомості жителів.
Використання бренду фестивалю в якості іміджевої платформи та потужного інструменту впливу та просування змін житті міста.
Місія організаторів – виявити найболючіші суспільні «рани» та гострі соціальні теми у кожній точці міста, привернути увагу місцевої громадськості до важливості даних питань та допомогти у процесі їх вирішення.
Ми пропонуємо долучитись до світової практики боротьби із неприємними суспільними аспектами у приємний та інтелігентний спосіб: за допомогою цікавого розважального та інформативного контенту, креативного наповнення культ-програми, виступів відомих артистів, а також супроводу популярних громадських та культурних діячів.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Концептуальне наповнення заходів не обмежується конкретною цільовою соціальною чи віковою групою, а полягає у просуванні багатоманітних ініціатив, що стосуються різних верств населення та хвилюють місцеву, і не тільки, громаду.
Ідеологія фестивалю пропагує ідею цивілізованого, культурного та толерантного суспільства із здоровою системою цінностей.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

Ми очікуєм, що фестиваль стане проводитись на постійній основі, та стане візитівкою міста, який покращить потік туристів та стане рушійною силою у просуванні багатоманітних ініціатив, що стосуються різних верств населення та хвилюють місцеву, і не тільки, громаду.

Експертна оцінка