Облаштування багатофункціонального спортивно-ігрового майданчика по вул. Генерала Безручка, 22-24 Брав участь

Доданий
29.05.2019
Номер
66
Спорт

Проект передбачає відновлення застарілої вуличної інфраструктури для зайняття спортом та встановлення сучасного мультифункціонального спортивного комплексу європейського зразка, що сприятиме підвищенню рівня залученості до спорту молоді, а також збільшення кількості дорослого населення, котре веде здоровий та активний спосіб життя.

Автор проєкту
Руслан
Руслан Басалкевич
Бюджет
247 794 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Генерала Безручка (Олеко Дундича), 22, Рівне

Опис

Опис проекту

Метою проекту є створення молоді та жителям мікрорайону Північний широких можливостей для ведення активного і здорового способу життя.
Вуличний спорт є одним з основних елементів здорового способу життя в Європі. Проте, розвиток такого напрямку передбачає наявність якісної та сучасної матеріальної бази, яка станом на сьогодні відсутня в нашому мікрорайоні міста.
Ми пропонуємо встановлення сучасного мульфункціонального комплексу європейського зразка, який стане твердим підґрунтям для оздоровлення рівнян та популяризації активного способу життя, а також забезпечить рівний доступ до занять спортом молоді нашого міста.
Після впровадження проекту кожен рівнянин зможе вільно скористатися його результатами, а саме активно та корисно проводити своє дозвілля, як з дітьми чи друзями, так і самостійно.
Проект повністю відповідає «Програмі соціально-економічного розвитку міста Рівного на 2015-2019 роки», а саме пункту про «Збереження фізичного здоров'я громадян», де одним з пріоритетних напрямків зазначено «забезпечення умов для занять фізичною культурою і спортом за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення».

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Бенефеціарів проекту доцільно умовно розділити на три категорії:
• молоді люди, котрі займаються спортом;
• люди середнього та старшого віку, котрі ведуть здоровий спосіб життя;
• люди будь-якого віку, котрі хочуть займатися спортом, але не мають на своєму районі належної матеріальної бази.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

Очікувані результати: встановлено багатофункціональний спортивно-ігровий майданчик європейського зразка, куди жителі нашого міста можуть прийти самі, або з дітьми та провести активно своє дозвілля.
Підвищення рівня залученості до спорту молоді, а також збільшення кількості дорослого населення, котре веде здоровий та активний спосіб життя.

Фотографії

Експертна оцінка