Ігрові майданчики для дітей дошкільного віку ДНЗ 50 "Яблунька" Брав участь

Доданий
31.05.2018
Номер
98
Освіта

На території дошкільного навчального закладу є ділянки, відведені під ігрові майданчики для кожної вікової групи. Проте, обладнання ігрових майданчиків не відповідає сучасним вимогам щодо організації дозвілля для дітей, проведення активних ігор, занять на повітрі, потребує заміни та поповнення.

Автор проєкту
Людмила
Людмила Войтович
Бюджет
247 920 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Поповича, 15, Рівне

Опис

Опис проекту

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту): Дошкільний навчальний заклад №50 відвідує понад 300 дітей з усього мікрорайону. Це місце, де діти проводять найбільше часу. Та, на даний момент, у садочку немає гарного, безпечного обладнання на ігрових майданчиках, яке б забезпечило повноцінний фізичний розвиток.
Мета проекту: Гра - провідна діяльність дошкільників, їм постійно потрібно рухатися, розвиваючи свої фізичні якості, зміцнюючи здоров’я та формуючи основи здорового способу життя. Необхідно створити сприятливі умови для задоволення потреб кожної дитини в руховій та активній ігровій діяльності.
Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування: Облаштувати ігрові майданчики для дітей дошкільного віку сучасним та безпечним ігровим обладнанням, яке покращить організацію дозвілля дітей, проведення активних ігор, занять на свіжому повітрі.
План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги):
- створення ініціативної групи для впровадження даного проекту;
- підбір пропозицій, складення кошторису;
- оформлення та подання проекту;
- укладення угоди на закупівлю обладнання;
- придбання та встановлення обладнання дитячих майданчиків.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

реалізація цього проекту дозволить весело, активно, безпечно і пізнавально проводити свій вільний час дітям, які відвідують дошкільний заклад, а також дітям нашого мікрорайону.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

Соціальні: зниження захворюваності дітей, що як наслідок веде до системної професійної зайнятості батьків.
Оздоровчі: створення необхідних умов для зміцнення та загартування дитячого організму.
Педагогічні: забезпечення гармонійних умов перебування дітей в ДНЗ.
Для розвитку громади: ріст рейтингу органів місцевого самоврядування щодо покращення умов виховання дітей в дошкільному закладі, підняття іміджу ДНЗ.

Фотографії