Літній танцмайданчик Відхилений

Доданий
30.05.2018
Номер
90
Культура

Створення літнього танцювального майданчика з оригінальним накриттям, амфітеатром, настилом для танців, лавками, освітленням та звуком.

Автор проєкту
Олексій
Олексій Огонь
Бюджет
1 500 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Корольова, 6, Рівне

Опис

Опис проекту

Наразі у Рівному нема громадського місця для організації танцювальних вечорів під відкритим небом. Існуючі нічні та танцювальні клуби орієнтовані на молодь та сучасні танці, натомість люди, які надають перевагу соціальним видам танців (українські народні танці, сальса, кізомба, аргентинське танго, хіп-хоп тощо) позбавлені місця проведення дозвілля.
Суть проекту полягає у обладнанні літнього танцмайданчика з хорошим танцювальним покриттям, музичним обладнанням, місцями для сидіння, освітленням та гірляндами, де рівняни зможуть проводити танцювальні вечори у теплу пору року. Також локацію можна буде використати для камерних виступів, концертів, майстер-класів, театральних вистав тощо.
Також заплановано організувати щонайменше один танцювальний вечір на тиждень протягом літнього сезону 2019 р., тобто не менше як 12 танцювальних вечорів протягом червня - серпня 2019 року.
Завдяки реалізації проекту пожвавиться дозвілля мешканців міста. Танцювальні школи отримають можливість збільшувати свою аудиторію та розвивати бізнес, тим самим сприяючи культурному та економічному розвитку міста, що узгоджується зі стратегією розвитку міста. З’явиться майданчик для спільних проектів з танцювальними школами з інших міст, реалізації спільних сезонних проектів, культурного обміну.
Проект також надзвичайно важливий для зрілих людей, які мають меншу кількість місць для дозвілля, знайомств та активного соціального життя, порівняно з молоддю.
Місце локації проекту - вул.Короленка, на місці недіючого фонтану перед Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою (вул.Короленка, 6).
Співавтор проекту - Гонтар Тетяна Миколаївна.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Основні аудиторії проекту:
- професійні танцюристи та аматори;
- люди старше 30 років, які не відвідують нічні клуби та дискотеки, але прагнуть бути включеними в соціальне життя та мати активне дозвілля.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

- облаштування літнього критого танцмайданчику з лавками, освітленням та звуковим обладнанням;
- для проведення танцювальних вечорів проведення не менше одного танцювального вечора щотижня протягом літнього сезону 2019 р.
- нова неординарна споруда міста, яка може стати визитівкою парку і міста.

Фотографії