• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сімейний проект для вагітних «Пузата мама» Брав участь

Доданий
24.05.2018
Номер
35
Освіта

Сімейний проект для вагітних «Пузата мама» - комплекс заходів, що покликані популяризувати здорове материнство, щасливе батьківство. Це проект, під час якого майбутні матусі не лише отримують цінні та практичні знання з планування вагітності, допологової підготовки та підготовки до материнства, жіночого здоров`я, догляду зза новонародженими малюками, а й замаються спортом та активним відпочинком.

Автор проекту
Бюджет
217 950 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Рівне

Опис

Опис проекту

Основна мета сімейного проекту «Пузата мама» - надати майбутнім мамам та татусям необхідні практичні знання з підготовки до батьківства, пологів, налаштувати їх на успішні пологи, надати необхідну інформацію з догляду за новонародженими, виховання дітей, про цінність грудного вигодовування та вирішення проблем пов’язаних з ним. Також «Пузата мама» пропагує активне та корисне дозвілля для майбутніх матусь. Серед заходів проекту заняття з підготовки до пологів та грудному вигодовуванню, лекції на тему здорового харчування, професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнесу для вагітних, вечірка вагітних в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал - феєричне шоу, де усі учасниці «Пузатої мами» виходять на справжній подіум разом зі своїми родинами. Усі ці заходи не лише носять освітній характер, а й формують позитивний образ здорової і щасливої сім’ї, яка є основою здорового суспільства.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

«Пузата мама» - це масштабний та унікальний проект не лише для вагітних, а й для їх родин. Його учасники - це передусім молоді сім’ї репродуктивного віку, які складають основу суспільства.
Для жителів міста фінальне шоу, яке присвячене Дню матері стане святом справжніх родинних цінностей.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

Сімейний проект «Пузата мама» - є унікальним проектом в Україні. Тому він не лише реалізує мету, яку перед собою ставить, а стає своєрідною культурною візитівкою міста. А Рівне, відповідно, стає осередком де пропагують і культивують високі сімейні цінності – здорове материнство та щасливе батьківство, тим самим створюючи міцний фундамент здорового суспільства. Проект «Пузата мама» також сприяє поширенню не лише у Рівному, а й в Україні кращих світових практик у сфері репродуктивного здоров’я планування сім’ї, виховання, питань гендерного характеру, соціальної свідомості молодих родин, проведення діяльності, спрямованої на подолання всіх форм насильства в суспільстві та сім'ї.

Фотографії