• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Рівненський весільний простір Брав участь

Доданий
14.05.2018
Номер
13
Соціальний захист

Проект передбачає облаштування весільного простору для одруження всіх молодят Рівного. Для цього необхідно провести ремонт двох залів урочистих подій у Міському РАЦС.

Автор проекту
Бюджет
510 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
проспект Миру, 14, Рівне

Опис

Опис проекту

Щороку у Рівному збільшується кількість охочих одружитися. Якщо раніше шлюби реєстрували тільки у п’ятницю і суботу, то тепер ще й у неділю. Утім, щоб встигнути усіх зареєструвати у бажаний день, використовували не тільки велику, а й малу залу РАЦСу. На жаль, сьогодні використовують тільки одну залу – велику. Через велику кількість пар проводити церемонії одруження доводиться у швидкому темпі. У «сезон весіль» церемонії реєстрації шлюбу схожі на конвеєрне виробництво, коли до зали заходить щопятнадцять хвилин нова пара. Крім того, молодята обмежені у часі і часто не можуть обрати для свого найкращого дня у житті омріяні час і дату.
Мала зала ось уже десять років, як не використовується. Після підтоплення у 2002 році ремонту тут так і не зробили. Облущені стіни, підтоплений дах, дірява підлога, старі меблі – так сьогодні виглядає одна із колись найкрасивіших зал в області. Ремонтних робіт потребує й велика зала. А відтак, якщо тут виникне аварійна ситуація, нареченим просто не буде де одружуватися.
Проект «Рівненського весільного простору» передбачає облаштування зручних та сучасних умов для одруження молодят у Рівному. Зокрема капітальним ремонтом двох залів для проведення урочистих церемоній. Один з яких буде оформлений у традиційному українському стилі, інший – у сучасному європейському.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Проект розрахований на всіх рівнян, гостей міста, які реєструють шлюб у РАЦС.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

Облаштування нормального, сучасного приміщення для одруження молодих пар.
Збільшення кількості молодят.
Зручність, можливість вибору зали для одруження.
Розширення можливості обрання вільних дат і годин для реєстрації шлюбу.
Новий обряд одруження.

Фотографії