• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Проект благоустрою паркової зони м-н Ювілейний "Скейтпарк". На розгляді

Доданий
20.05.2020
Номер
7
Спорт

Адреса: вул. Кн. Острозького, 1, м-н Ювілейний, навпроти Палацу культури та спорту "Хімік". Проблеми ділянки: нераціональне використання архітектурного середовища, неестетичний вигляд ділянки. Концепція вирішення: побудова скейтпарку для активного відпочинку та проведення дозвілля молоді. Проект містить: рампу, з'їзд на бар'єри, трамплін, боул, 2 смітники, 2 ліхтарі, 2 лавочки. Площа 16м*22м.

Автор проекту
Єлизавета
Єлизавета Темнюк
Бюджет
970 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Князя Острозького, 1, Рівне

Опис

Опис проєкту

Основна мета проекту: створення спеціалізованого, безпечного майданчику для усіх видів спорту на двоколісних засобах (ВМХ-велосипедах, скейтах, самокатах, роликових ковзанах тощо). Скейтпарк, площею 16м*22м, поділений на зони, призначені для досвідчених спортсменів, новачків та навіть для дітей. Так для велосипедистів передбачена рампа, для спусків та підйомів на двох рівнях. Скейтери можуть відточувати майстерність у боулі, який також поділений на дві зони: з більш пологим, більш крутим спусками. Для складніших трюків будуть встановлені трамплін і бар'єри. Якісно виконана основа майданчику дає змогу найменшим гостям скейтпарку робити свої перші кроки на роликових ковзанах та самокатах.
Місто потребує такого майданчику, не тільки м-н Ювілейний, оскільки дані види спорту дуже популярні серед дітей та молоді, а спеціалізованих безпечних місць для цього практично немає. Як наслідок - травматизм та нищення інфраструктурних об'єктів міста. Об'єкт буде виконано з цільних монолітних конструкцій, що забезпечить довговічність та цілісність елементів, що в свою чергу гарантує безпеку всім відвідувачам.
Скейтпарк матиме зону відпочинку (ліхтарі та лавочки, виконані у стилі хайтек, що відповідає стилістиці парку), дренажну систему (гарантія того, що майданчик завжди буде сухим, отже - неслизьким).
Доступ до скейтпарку матимуть усі.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

"Смартфономанія" в наш час подібна до пандемії. Діти та молодь проводять у гаджетах часу значно більше, ніж на свіжому повітрі. Для того щоб відволікти підлітків від інтернет-залежності, потрібно дати їм цікаву, сучасну та захоплюючу альтернативу.
Даний проект розрахований на учнів шкіл (в нашому районі їх три), усіх охочих мешканців м-ну Ювілейний та гостей з інших частин міста.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Реалізація проекту дозволить:
- ефективно та корисно використати занедбану ділянку, яка псує зовнішній вигляд парку Ювілейний;
- залучити молодь до живого спілкування, активного способу життя та цікавого проведення дозвілля.

Співавтор проєкту

Бондарчук Людмила Юрієвна

Фотографії