• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Міні-спортивне футбольно-волейбольно-баскетбольне поле зі штучним покриттям на території РЕПЛ На розгляді

Доданий
13.05.2021
Номер
5
Освіта

Міні-спортивне футбольно-волейбольно-баскетбольне поле з безшовним гумовим покриттям необхідне для розвитку фізичних можливостей та укріплення здоров'я школярів.

Автор проєкту
Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Гайдамацька (Струтинської), 7А, Рівне

Опис

Опис проєкту

Основною метою проекту є створення належних умов для занять фізкультурою та спортом для всіх мешканців мікрорайону, здобувачів освіти та їх батьків, прививати культуру активного та здорового відпочинку. На сьогоднішній день однією з серйозних проблем в плані фізичного виховання дітей та молоді мікрорайону є відсутність спортивної інфраструктури, зокрема футбольних, баскетбольних, волейбольних майданчиків, це стосується як міні-футбольних, так і великих футбольних полів. Футбольне та баскетбольне поле на території РІВНЕНСЬКОГО ЕКОНОМІКО-ПРАВОВОГО ЛІЦЕЮ, на сьогоднішній день, частково висипане відсівом що є доволі травматичним покриттям.
Спортивні майданчики повинні бути багатофункціональними і безпечними, відповідати стандартам якості, більше того, вони повинні забезпечити молодому поколінню змістовне і цікаве дозвілля яке сприятиме його фізичному, розумовому розвитку, а також соціальній адаптації. Реалізація проєкту сприятиме зростанню інтересу дітей та молоді до різних видів спорту, створенню нових гуртків, проведенню товариських зустрічей та змагань між шкільними командами мікрорайону та міста, розвитку дворового футболу, а також змагань для людей з особливими потребами.
Спортивне футбольно-волейбольно-баскетбольне поле зі штучним покриттям на території РЕПЛ матиме розмір 42 м на 22 м, буде оздоблене огорожею та невеликими глядацькими трибунами. Проєкт розрахований на різні вікові категорії та забезпечить загальнодоступність занять спортом мешканців мікрорайону, адже доступ до спортивного майданчика матимуть усі охочі.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Даний проєкт розрахований на всіх учасників освітнього процесу, мешканців мікрорайонів, аматорських команд Рівного, людей з особливими потребами.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Наявність сучасного міні футбольно-баскетбольно-волейбольного поля, розміром 42 м х 22 м, з безшовним гумовим покриттям надасть можливість школярам, молоді, дорослим, людям з особливими потребами мікрорайону вести здоровий спосіб життя та урізноманітнювати своє дозвілля грою на якісно збудованому полі, поєднавши три види спорту футбол, волейбол та баскетбол. Реалізація даного проекту сприятиме розвитку міської спортивної інфраструктури, популяризації здорового способу життя, появі нових талановитих футболістів, баскетболістів та волейболістів.
Кількісними та якісними показниками будуть проведені змагання і тренування на полі, а також кількість дітей та дорослих, що відвідуватимуть поле, популяризація футболу, волейболу і баскетболу серед дошкільнят.

Співавтор проєкту

Коваль Петро Володимирович

Фотографії