Озеленення клумби на вул. Дубенській, 293. Озеленення зеленої зони на вул.Чернишова-Коперника Брав участь

Доданий
31.10.2021
Номер
27
Природоорієнтовані рішення

В проекті передбачається озеленення прибудинкової території в межах червоних ліній вул.Дубенської, буд.№293, та вул.Дубенської - Коперника. Ціль проєкту - благоустрій основного транспортного сполучення по напрямку вїзду - виїзду м.Львів. Покрашення естетики прибудинкової території, покрашення шумозахисту жилих приміщень поверху будинку, який розташований на червоній лінії .

Автор проєкту
Віра
Віра Романюк
Бюджет
103 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Рівне
Адреса
вул. Дубенська, 293 БОС, Рівне

Опис

Опис проєкту

Місто повинно мати лице, особливо на напрямках руху вїзду-виїзду. Благоустрій таких територій повинно бути в приоритеті. Це формує враження гостей і туристів про наше місто. Запропоновані ділянки розташовані по напрямку західних областей. Тут також проїжджають всі міжнародні автобусні перевезення. Не облаштованими залишаються ще багато невеличких ділянок, але даний проект пропонує комплексний благоустрій двох поруч розташованих ділянок ,з дотриманням цілісного вирішення озеленення.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Зацікавлені в озелененні даної території жителі будинків БОС та району вул. Коперника, небайдужі громадяни міста.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Посадка великомірних дерев дає ефект від озеленення одразу. Покрашення естетики прибудинкової території, покрашення шумозахисту жилих приміщень 1 поверху будинку, який розташований на червоній лінії.

Співавтор проєкту

Романюк В.Ю.

Експертна оцінка