• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування зони сімейного відпочинку та благоустрій території в парку на Ювілейному Брав участь

Доданий
11.05.2018
Номер
11
Комунальне господарство

Проект передбачає облаштування зони сімейного відпочинку (встановлення лавочок, смітників та ін.), а також благоустрій території (мощення доріжок, облаштування сходинок, поручнів, озеленення території тощо).

Автор проекту
Богдана
Богдана Полюхович
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Князя Острозького, 1, Рівне

Опис

Опис проекту

Основною метою проект є створення зони сімейного відпочинку, де діти могли б гратися, підлітки та молодь тренуватися, а люди старшого віку відпочивати.
Проблематика: Реалізація цього проекту дасть можливість зручно та з користю проводити вільний час на відкритому повітрі, поєднувати активний відпочинок з пасивним, сприятиме родинному згуртуванню, адже передбачає поєднання зон відпочинку різного спрямування та орієнтованих на різні вікові групи.
Проект передбачає облаштування зони сімейного відпочинку (встановлення лавочок, смітників та ін), а також благоустрій території (мощення доріжок, облаштування сходинок, поручнів, озеленення території тощо).
Результати реалізації проекту будуть загальнодоступними та спрямованими на поліпшення умов проведення дозвілля для осіб різних вікових та соціальних груп, в т.ч. і для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Мешканці та гості Рівного, насамперед, жителі мікрорайону Ювілейного: сім"ї з дітьми, підлітки, молодь, люди похилого віку, люди з обмеженими фізичними можливостями.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

В результаті реалізації проекту буде облаштовано зону сімейного відпочинку (встановлення лавочок, смітників та ін.), а також благоустрій території (мощення доріжок, облаштування сходинок, поручнів тощо).

Фотографії