Створення зони сімейного відпочинку та барбекю в парку на Пагорбі Слави Брав участь

Автор проекту
Людмила Михайлівна Піліпака
Людмила Піліпака
Категорія
Комунальне господарство
Код
39

Короткий опис

Проект передбачає облаштування місця тихого сімейного відпочинку в парку на Пагорбі Слави з можливістю посмажити шашлики, не виїжджаючи за місто.

Район

Адреса

Пагорб Слави (з вулиці Костромської), Кадастровий номер: 5610100000:01:033:0038, Тип власності: Комунальна власність, Цільове призначення: 07.01 Для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення, Загальна площа: 21.8921 га, площа під об

Бюджет на реалізацію

1 245 000 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Парк на Пагорбі Слави є єдиним доступним місцем відпочинку для мешканців східної частини міста Рівне, при чому недостатньо обладнаним.
Студентами НУВГП спеціальності Міське будівництво та господарство розроблено проект повної реконструкції парку на Пагорбі Слави із заміною покриття алей, влаштуванням нових доріжок, велодоріжок, облаштуванням каскаду фонтанів по головній алеї та будівництвом музею на найвищій точці парку. Звісно, такий масштабний проект потребує великих капіталовкладень та не одного року на реалізацію. Кошторис Громадського бюджету Рівного не передбачає таких витрат, тому пропонується почати реконструкцію парку зі створення зони для барбекю на вході в парк з вулиці Костромської. Рівняни з самого початку існування парку на Пагорбі Слави виходили туди позагоряти та посмажити шашлики. Відомих обладнаних місць саме для шашлику у місті лише чотири: зоопарк, Басів Кут, база відпочинку, що поблизу «Рівнехолоду» наМлинівській та козацький табір наМлинівській, 24.
Облаштування зони для барбекю включає:
-встановлення мангалів, альтанок, смітників;
-влаштування освітлення;
-прибирання території з корчуванням аварійних дерев та покращенням газонів;
-встановлення туалету з підведенням інженерних мереж;
Якщо місця в альтанках зробити платними, то можливе влаштування охорони та місця прокату.
Місце в даній частині парку особливо придатне для створення зони барбекю, так як поруч є парковка, зупинка громадського транспорту, дитячий майданчик. Споруди суто меморіального призначення знаходяться в іншій частині парку.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Мешканці міста. Особливо мешканці району між вулицями Грушевська - Буковинська - Костромська - Данила Галицького.
При влаштуванні платних послуг створюються нові робочі місця.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

Реалізація проекту спонукатиме міську владу до подальшого облаштування парку та недопущення будівництва на цій ділянці.

Фото / схеми / креслення / тощо