• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Капітальний ремонт спортивного майданчика (влаштування штучного покриття) на вул. Довженка в м.Рівне На розгляді

Доданий
29.05.2020
Номер
59
Спорт

Облаштування штучного покриття на спортивному майданчику по вулиці Довженка (Червоні гори) м.Рівне та ремонт покриття під спортивними турніками з додаванням ще турніка для Workout . Створення комфортного місця для активного відпочинку й гри в футбол для дітей та їхніх батьків.

Автор проекту
Артем
Артем Шолом
Бюджет
987 050 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Довженка вулиця, Рівне

Опис

Опис проєкту

Основною метою проекту є створення комфортних умов для занять спортом для всіх мешканців мікрорайону, вкладання штучного покриття надасть можливість всім охочим більш безпечно займатись спортом, грати у футбол та баскетбол, адже на даний момент в мікрорайоні відсутні спортивні майданчики з штучним покриттям для гри у футбол. Даний проект має на меті популяризувати спорт серед молоді, адже надасть можливість якісно займатись спортом. Під час гри у футбол, діти зможуть вільно дихати свіжим повітрям, а не пилом від щебеню, на якому є високий ризик травмування. Майданчик буде у вільному доступі для всіх мешканців. Після проведення всіх робіт спортивний майданчик буде придатний для проведення спортивних змагань. Також буде проведено благоустрій зони турніків і додано ще тренажер для workout.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Численна громада мікрорайону, батьки з дітьми, молодь, аматорські спортивні команди, усі мешканці міста.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

В результаті реалізації проекту діти та підлітки отримають якісне поле для гри у футбол і будуть більше часу проводити на свіжому повітрі, зможуть покращити свою фізичну форму всі охочі. Буде розвинута спортивна інфраструктура міста та проведено благоустрій території.

Співавтор проєкту

Шолом Олена Михайлівна

Фотографії