• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Тренажерно - спортивний простір у ЗОШ №3 На розгляді

Доданий
29.05.2020
Номер
51
Освіта

Встановлення «Тренажерно-спортивного простору» - майданчика на території школи №3 дасть можливість вільно займатись спортом не лише учням школи,а й всім жителям міста та мікрорайону. Всі приладдя для заняття спортом,які розміщені на території школи були встановленні ще за радянський час.

Автор проекту
Бюджет
248 475 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Якова Бичківського (Маяковського), 13, Рівне

Опис

Опис проєкту

Основна мета проекту:створити тренажерно- спортивний простір не лише для учнів, а для всіх мешканців району . В сучасному світі спорт займає вагоме місце у житті людей, тренажери під відкритим небом це чудовий спосіб тримати себе у формі, не витрачаючи додаткові кошти на спортивні зали. Тобто основна мета встановлення тренажерного майданчика це пропаганда здорового способу життя у маси. Ми впевненні в тому,що встановлення такого майданчика на території школи забезпечить комфортні умови для сімейного відпочинку, розвитку та удосконалення здоров’я жителів нашого міста. На майданчику планується встановити тренажери Європейського зразка для всіх груп м’язів, що забезпечить рівномірний тонус у всьому тілі.
План заходів реалізації проекту:
1.Виготовлення та погодження проєктно-кошторисної документації;
2.Вирівнювання та підготовка території;
3.Монтаж спортивного обладнання;
4.Благоустрій території;
5.Відкриття спортивного майданчика.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Скористатись цим спортивно-тренажерним майданчиком зможуть усі охочі займатись спортом жителі міста,району. Майданчик буде розроблений таким чином,щоб ним могли скористатись представник любої вікової категорії.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Популяризація спорту в масах нашого міста та району ,оздоровлення дітей та жителів нашого району. Використання європейських тренажерів в освітньому процесі,конкурсах та святах. Підвищиться ефективність занять фізичною культурою та рівень навчальних досягнень з фізичної культури в ЗОШ№3 м. Рівне.
Зменшення негативної тенденції ,яка характеризується погіршенням фізичного розвитку і здоров’я дітей та підлітків.
Підвищення рівня залученості до спорту молоді , збільшення кількості дорослого населення, що веде здоровий спосіб життя ,сприяння оздоровленню нації.

Співавтор проєкту

Фещенко Діна Арсентіївна

Фотографії