• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Універсальний спортивний майданчик біля ЗОШ № 8 (поле для гри в міні-футбол, волейбол та баскетбол) На голосуванні

Доданий
28.05.2020
Номер
35
Освіта

Універсальний спортивний майданчик з безшовним гумовим покриттям для занять різними видами спорту (міні-футбол, баскетбол, волейбол) забезпечить потрібний рівень безпеки для занять дітей спортом, надасть імпульс популяризації фізичної культури та спорту серед молоді та дорослого населення, дасть змогу проводити шкільні, районні, міські змагання та стане справжнім осередком здорового способу життя.

Автор проекту
Інна
Інна Жабчик
Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Князя Острозького, 20, Рівне

Опис

Опис проєкту

Проблема
Школа № 8 має у своєму розпорядженні спортивний майданчик для занять рухливими видами спорту, проте покриття не дозволяє займатися спортом на належному рівні не тільки учням школи, а й дітям прилеглих будинків, яким крім майданчика у школі просто ніде займатися зазначеними видами спорту за відсутності таких майданчиків у мікрорайоні.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування
Зробити реконструкцію спортивного майданчику, замінити спортивний інвентар та огорожу. Створити для учнів школи і мешканців мікрорайону доступний спортивний майданчик для занять різними видами спорту. Реконструйований та оновлений спортивний майданчик забезпечить комфортні та безпечні умови для заняття трьома видами спорту на сучасному якісному покритті, популяризуватиме здоровий спосіб життя та покладе початок відродженню спортивної інфраструктури мікрорайону.

Ключові показники оцінки результату проєкту
Реалізація проекту сприятиме комфортному та різноманітному проводженню дозвілля, зростанню інтересу дітей та молоді до різних видів спорту, створенню нових гуртків для занять улюбленими видами спорту та допоможе залучити до регулярних занять спортом учнів школи та жителів мікрорайону.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність
Проект розрахований на різні вікові категорії та забезпечить загальнодоступність занять спортом мешканців мікрорайону.

Бюджетна ефективність проекту
Після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Встановлення спортивного майданчика надасть можливість доступно займатись спортом на свіжому повітрі, а отже - формувати здорове покоління.
Цей проєкт розрахований на дітей, підлітків та молодь нашого мікрорайону та аматорські спортивні команди Рівного.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Універсальний спортивний майданчик з безшовним гумовим покриттям для занять різними видами спорту (міні-футбол, баскетбол, волейбол) сприятиме розвитку міської спортивної інфраструктури, популяризації здорового способу життя, появі нових талановитих футболістів, баскетболістів та волейболістів.

Співавтор проєкту

Полюхович Богдана Петрівна

Фотографії

Експертна оцінка