• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Художня підсвітка Свято-Воскресенського кафедрального собору Відхилений

Доданий
24.05.2018
Номер
34
Комунальне господарство

Художня підсвітка Свято-Воскресенського кафедрального собору – це можливість виділити історичну святиню міста серед великої кількості сучасних яскраво-освітлених будівель міста.

Автор проекту
Бюджет
730 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вулиця Соборна, Рівне

Опис

Опис проекту

Так історично склалося, що Рівне не має в достатній кількості історичних споруд, які б привертали б увагу туристів, та надавали місту свого неповторного історично-архітектурного шарму. Більшість будівель, які б сьогодні могли б стати основою «старого міста», зруйновані часом. Найбільше історична архітектура Рівного постраждала під час Другої світової війни.
Свято-Воскресенський кафедральний собор сьогодні залишається однією з небагатьох родзинок старого Рівного. Однак через активну забудову центру Рівного сучасними спорудами він «губиться», особливо у темну пору доби. Підсвітка одного з головних храмів міста візуально та естетично виділятиме святиню серед сусідніх будівель.
Священики собору затвердили попередній проект підсвітки і особисто архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон благословив нас на втілення цього проекту.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Підсвітка Свято-Воскресенького кафедрального собору стане для міста та його мешканців об’єктом, який змістить візуальний акцент з ясраво-освітлених рекламних вивісок та вітрин магазинів на історичну святиню. Для гостей міста і туристів підсвітка собору теж акцентуватиме увагу на історичному храмі.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

Підсвітка храмів та історичних святинь – це світова та європейська практика. У Рівному вже підсвітку має Свято-Покровський собор, що робить його візуально привабливим у вечірній час. Підсвітка Свято-Воскресенського кафедрального собору буде естетичним рішенням та привертатиме увагу рівнян, гостей міста, нагадуючи про справжні людські цінності.

Фотографії