• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Міні-спортивне футбольно-волейбольно-баскетбольне поле зі штучним покриттям у Квасилові На розгляді

Доданий
29.05.2021
Номер
108
Спорт

В селищі Квасилів мешкає чимало талановитих спортсменів та любителів різних видів спорту – футболу, волейболу, баскетболу, хокею. Оновлення асфальтного майданчика за будинком по вулиці Молодіжній, 46 та перелаштування його у міні-спортивне поле дозволить багатьом жителям займатися спортом неподалік від своїх будинків та пропагуватиме здоровий спосіб життя.

Автор проєкту
Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Квасилів

Опис

Опис проєкту

Наявна у Квасилові спортивна інфраструктура аж ніяк не задовольняє попиту серед населення на заняття спортом у зручних умовах та на якісних полях. Вирішенням проблеми стане реконструкція асфальтного майданчика на вулиці Молодіжній та встановлення на його місці міні-поля для занять баскетболом, волейболом, міні-футболом. Взимку майданчик також можна використовувати для занять хокеєм та фігурним катанням, заливаючи льодом.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Спортом на міні-спортивному полі зможуть займатимя усі без винятку жителі Квасилова та гості селища. В майбутньому тут можна буде проводити престижні спортивні турніри під відкритим небом.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Реалізація проекту дозволить молодь забрати з вулиці та дасть можливість дітям та дорослим займатися улюбленими видами спорту. Це сприятиме появі у Квасилові нових талановитих спортсменів, які прославлятимуть селища та Рівненську територіальну громаду далеко за межами області.

Співавтор проєкту

Галабурда Михайло Юрійович

Фотографії