• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Міні – спортивне футбольно-волейбольне поле зі штучним покриттям на території ЗОШ №9 На розгляді

Доданий
21.04.2020
Номер
1
Освіта

Міні – спортивне футбольно-волейбольне поле зі штучним покриттям необхідне для фізичного розвитку дітей та дорослих. Завдяки майданчику такого типу (2 види спорту) буде створена можливість готувати майбутніх спортсменів – олімпійців. Такий майданчик «забере» дітей з під’їзду і буде створена можливість формувати здорове суспільство без алкоголю та наркотиків.

Автор проекту
Назарій
Назарій Вернюк
Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Марка Вовчка, 29А, Рівне

Опис

Опис проєкту

Основною метою проекту є створення належних умов для занять фізкультурою та спортом для всіх мешканців мікрорайону, школярів школи, батьків, прививати культуру активного та здорового відпочинку. На сьогоднішній день однією з серйозних проблем в плані фізичного виховання дітей молоді нашого мікрорайону є відсутність спортивної інфраструктури, зокрема футбольних, волейбольних полів, це стосується як міні футбольних, так і великих футбольних полів. Футбольне поле ЗОШ 9 на сьогоднішній день знаходиться в незадовільному стані, що унеможливлює заняття на ньому.
Спортивні майданчики повинні бути багатофункціональними і безпечними, відповідати стандартам якості, більше того, вони повинні забезпечити дитині змістовне і цікаве дозвілля яке сприятиме її фізичному, розумовому розвитку, а також соціальній адаптації. Це дасть можливість вчителям більше реалізувати свої плани щодо проведення товариських зустрічей та змагань між шкільними командами мікрорайону та міста, міжнародних турнірів та змагань за участю команд із закордону, розвивати дворовий футбол, організувати дозвілля для зацікавлених осіб, а також змагання для людей з особливими потребами.
Спортивне футбольно-волейбольне поле зі штучним покриттям на території ЗОШ 9 матиме розмір 38 м на 20 м, буде оздоблене огорожею, освітленням, відеоспостереженням, невеликими глядацькими трибунами. Доступ до спортивного майданчика матимуть усі охочі.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Фізична культура – найважливіша складова зміцнення здоров’я людини. Встановлення спортивного майданчика надасть можливість доступно займатись спортом на свіжому повітрі, а отже, формувати здорове покоління, відволікати від шкідливих звичок.
Даний проект розрахований на учнів школи, мешканців нашого мікрорайону, аматорські команди Рівного, людей з особливими потребами.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Наявність сучасного міні футбольно-волейбольного поля, розміром 38 м х 20 м, зі штучним покриттям надасть можливість школярам, молоді, дорослим, людям з особливими потребами даного мікрорайону вести здоровий спосіб життя та урізноманітнювати своє дозвілля грою на якісно збудованому полі, поєднавши два види спорту футбол, волейбол. Реалізація даного проекту забезпечить можливість проведення активного дозвілля та якісного проведення занять фізичною культурою і спортом.
Кількісними та якісними показниками будуть проведені змагання і тренування на полі, а також кількість дітей та дорослих, що відвідуватимуть поле, популяризація футболу, волейболу серед дошкільнят мікрорайону.
Міністадіон з якісним покриттям сприятиме розвитку міської спортивної інфраструктури, популяризації здорового способу життя, появі нових талановитих футболістів та волейболістів.

Співавтор проєкту

Новицька Вікторія В'ячеславівна

Фотографії