Проекти на реалізації Детальніше
Статус:
Тип:
Бюджет
0 1250000 грн
Скинути
 • Культура

  Незабутній відпочинок та патріотичне виховання для дітей На реалізації

  Пропонується продовження проекту, який цього року підтримала міська рада. Ідея рівненських волонтерів запросити на відпочинок на Різдвяні свята та літні дітей зі східної України. Суть проекту виклала маленька дівчинка з прифронтової Авдіївки: "Щоб західна та східна України дружили, щоб усе було, як у місті Рівне, щоб усі були дружелюбні".

  Автор проекту
  Олена Дмитрівна Кондрашина
  Олена Кондрашина
  бюджет 170 000 грн.
  Проголосувало 187
 • Комунальне господарство

  Відновлення парку на Грабнику (біля ПДМ): 2 етап На реалізації

  Завдяки громадському бюджету триває процес відновлення парку на Грабнику, до якого долучилась активна громада міста та влада. Безпечність, зручність та доступність – це першочергові умови для розвитку цієї зеленої зони. У рамках цього проекту пропонується виконати заходи для забезпечення зазначених умов.

  Автор проекту
  Зураб Леванович Кантарія
  Зураб Кантарія
  бюджет 1 250 000 грн.
  Проголосувало 447
 • Культура

  «ОНОВИМО БІБЛІОТЕКУ - ЗБЕРЕЖЕМО ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ПРОСВІТИ» Внутрішній ремонт бібліотеки №2 в м.Рівне На реалізації

  Бібліотека зараз є центром культурного життя мікрорайону: постійно обслуговує 1500 дорослих та понад 600 дітей. Приміщення бібліотеки збудоване в 1937 році. В 2017 році завдяки проекту громадського бюджету було відновлено зовнішній вигляд приміщення (влаштовано нові вікна, утеплено приміщення, зроблено нову вхідну групу) та облаштовано під'їзд. Зараз треба зробити ремонт всередині бібліотеки.

  Автор проекту
  Василь Степанович Бляшин
  Василь Бляшин
  бюджет 224 000 грн.
  Проголосувало 478
 • Спорт

  Облаштування спортивного комплексу для членів територіальної громади міста. На реалізації

  У мікрорайоні гімназії немає жодного достатньо облаштованого спортивного майданчика для відпочинку та дозвілля дітей і молоді. Даний проект передбачає надання можливості займатися спортом молоді та дорослому населенню на свіжому повітрі, покращення якості життя та здоров’я населення, поширення здорового способу життя серед громадян.

  Автор проекту
  Людмила Петрівна Радчук
  Людмила Радчук
  бюджет 1 249 374 грн.
  Проголосувало 858
 • Культура

  Центр сенсорно-креативного розвитку дітей віком 3-6 років, зокрема дітей з малозабезпечених сімей На реалізації

  Створення сучасної сенсорно-креативної кімнати для дітей від 3 до 6 років зі спеціальним оснащенням і різними видами стимуляторів, дасть можливість розвивати у дітей сенсорику та вестибулярні рецептори, що є основою нестандартного ( креативного) мислення. Дидактичні ігри за системою Монтессорі, органічно вплинуть на розвиток дрібної моторики і пам'яті.

  Автор проекту
  Олена Петрівна Трембицька
  Олена Трембицька
  бюджет 248 760 грн.
  Проголосувало 452
 • Спорт

  Відновлення майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу (біля ЗОШ №24) На реалізації

  Майданчик фактично зруйнований: покриття, основа, огороджувальна сітка пошкоджені, ворота поламані. Якщо майданчик не відновити упродовж року, то надалі прийдеться фактично будувати новий. Доступ до майданчика після відновлення також залишиться вільним для мешканців міста. У місті катастрофічно не вистачає якісних футбольних полів!!! Не можна втратити те, що вже було побудовано!

  Автор проекту
  Руслан Миколайович Костюкевич
  Руслан Костюкевич
  бюджет 667 700 грн.
  Проголосувало 382
 • Спорт

  "Спортивний майданчик" у Золотієві На реалізації

  У Золотієві немає спортивного осередку, тому будівництво спортивного майданчика комбінованого типу є назвичайно важливим. Можливість пограти у волейбол, баскетбол, займатися на тренажерах та турніках сучасного типу - ось чого не вистачає мешканцям мікрорайону Золотіїв. Місце розташування - вулиця Золотіївська 74.

  Автор проекту
  Любов Володимиирівна Романюк
  Любов Романюк
  бюджет 714 134 грн.
  Проголосувало 459
 • Культура

  Створення цифрового додатку, що дає можливість рівнянам самостійно макетувати електронні книги На реалізації

  Проект передбачає: створення цифрового функціоналу, який допоможе рівнянам за необхідності створити електронну книгу онлайн (макетування обкладинки, робота з текстовим редактором) і завантажити готовий файл книги на свій пристрій, щоб поширити його серед цільової аудиторії; проведення у Рівному Форуму електронної книги, щоб презентувати новий сервіс і навчити бажаючих працювати з ним.

  Автор проекту
  КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА ГЛАДУНОВА
  КАТЕРИНА ГЛАДУНОВА
  бюджет 82 000 грн.
  Проголосувало 290
 • Культура

  Фестиваль Only rock 'n' roll На реалізації

  Фестиваль Only rock 'n' roll - це культурно-мистецький захід місцевого значення, в якого є потенціал зарекомендувати себе, як потужний всеукраїнський фестиваль. До проекту будуть долученні кращі колективи української та закордонної рок-музики. Одна із ідей – популяризувати Рівне та піднімати його до рівня потужного рок-центру.

  Автор проекту
  Андрій Юрійович Кучанський
  Андрій Кучанський
  бюджет 250 000 грн.
  Проголосувало 282
 • Освіта

  Rivne StarUp Club На реалізації

  Проект передбачає проведення зустрічей молоді з міським головою, керівниками профільних департаментів, відомими жителями Рівного та бізнес-тренерами. Передбачаються навчальні тренінги та майстер-класи з метою сприяння самореалізації молодих людей Рівного.

  Автор проекту
  Іванна Юріївна Пелих
  Іванна Пелих
  бюджет 51 400 грн.
  Проголосувало 174
 • Комунальне господарство

  Золотіївський трикутник На реалізації

  Мікрорайон Золотіїв розпочинається із своєрідного перехрестя другорядних доріг вулиці Олексинська, які є обрамленням зеленої зони у вигляді трикутника. Оскільки ця ділянка вважається обличчям мікрорайону, але має вкрай неестетичний вигляд, мешканці Золотієва пропонують провести облаштування цієї території.

  Автор проекту
  Любов Володимиирівна Романюк
  Любов Романюк
  бюджет 150 000 грн.
  Проголосувало 574
 • Освіта

  Футбольне поле зі штучним покриттям у НВК-ліцей №19 На реалізації

  Проект передбачає будівництво сучасного футбольного поля зі штучним покриттям на території НВК-ліцей №19, розміром 50*30. Це втілення мрії футболістів цілого мікрорайону та можливість для навчального закладу розкрити потенціал своїх учнів у спортивних змаганнях.

  Автор проекту
  Любов Володимиирівна Романюк
  Любов Романюк
  бюджет 1 250 000 грн.
  Проголосувало 580