Статус:
Тип:
Бюджет
0 1250000 грн
Скинути
 • Спорт

  "Спортивний майданчик" у Золотієві На розгляді

  У Золотієві немає спортивного осередку, тому будівництво спортивного майданчика комбінованого типу є назвичайно важливим. Можливість пограти у волейбол, баскетбол, займатися на тренажерах та турніках сучасного типу - ось чого не вистачає мешканцям мікрорайону Золотіїв. Місце розташування - вулиця Золотіївська 74.

  Автор проекту
  Любов Володимиирівна Романюк
  Любов Романюк
  бюджет 714 134 грн.
  Проголосувало 0
 • Освіта

  Клуб національно-патріотичного виховання «Kozach’OK» На розгляді

  Створення освітнього центру патріотичного виховання для дітей, в якому вони зможуть отримати знання з історії рідного краю. Майстер-класи будуть проводитися українською мовою.

  Автор проекту
  Андрій Миколайович Хотенко
  Андрій Хотенко
  бюджет 429 800 грн.
  Проголосувало 0
 • Культура

  Театральна імпреза "Відкрита брама - II" На розгляді

  Показ кращих вистав рівненських студійних театральних колективів на «малій сцені» Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

  Автор проекту
  Юрій Тимофійович Паскар
  Юрій Паскар
  бюджет 63 000 грн.
  Проголосувало 0
 • Культура

  Рівненський міський телевізійний чемпіонат КРОК «Кубок Рівного з КВН» На розгляді

  Проведення в 2018 році у Рівному чемпіонату команд КВН, що став би стартовим майданчиком для нових, молодих виконавців у розмовному та гумористичному жанрі та дав можливість професійного розвитку. А також представлення міста на загальноукраїнському рівні в телевізійній Лізі Сміху.

  Автор проекту
  Руслан Іванович Алексіюк
  Руслан Алексіюк
  бюджет 244 000 грн.
  Проголосувало 0
 • Комунальне господарство

  ОНОВЛЕННЯ АДРЕСНИХ ТАБЛИЧОК БУДИНКІВ У МІСТІ РІВНЕ На розгляді

  Зовнішній вигляд міста і комфортність – один із пріоритетних напрямків у розвитку міста. Проект передбачає створення єдиного зразка адресних табличок (аншлагів), що дозволить створити комфортний візуальний простір і спростить орієнтування в місті жителям, гостям та фахівцям спеціальних служб орієнтуватися у місті.

  Автор проекту
  Микола Степанович Бляшин
  Микола Бляшин
  бюджет 468 000 грн.
  Проголосувало 0
 • Навчальні заняття для рівнян пенсійного віку “Університет третього віку” На розгляді

  Навчальні заняття для рівнян пенсійного віку “Університет третього віку” – це проект, що має на меті впровадження принципу навчання протягом усього життя та надає можливість набути нові знання та навички для ефективного переходу до нових умов суспільного буття.

  Автор проекту
  Володимир Павлович Сінкевич
  Володимир Сінкевич
  бюджет 155 000 грн.
  Проголосувало 0
 • Культура

  Всеукраїнський хореографічний фестиваль «ART SOUL RIVNE 2018» з історичною складовою На розгляді

  Проведення Всеукраїнського хореографічного фестивалю «ART SOUL RIVNE 2018» із залученням великої кількості обдарованої молоді, дітей Рівного, інших регіонів України, іноземних колективів з міст-побратимів Рівного, вимушених переселенців із зони АТО та дітей військовослужбовців. Ознайомлення молоді та дітей з історико-культурною спадщиною Рівного.

  Автор проекту
  Тарас Васильович Лагнюк
  Тарас Лагнюк
  бюджет 723 222 грн.
  Проголосувало 0
 • Інше

  Револьверний фонд для ОСББ міста Рівне На розгляді

  Створення та наповнення револьверного фонду для ОСББ, який дасть змогу при аварійних та форс-мажорних обставинах оплачувати вартість ремонтних робіт одразу, та повертати кошти у фонд без процентної кредитної ставки. Фонд, який можливо також поповнювати силами ОСББ, при цьому користати змогою оплати робіт/товарів/послуг без процентної кредитної ставки.

  Автор проекту
  Денис Володимирович Білошицький
  Денис Білошицький
  бюджет 1 100 000 грн.
  Проголосувало 0
 • Спорт

  Комфортний майданчик для дворового футболу На розгляді

  Облаштування сучасного футбольного майданчика зі штучним покриттям поруч із трьома багатоповерхівками на вулиці Соборній. Створення комфортного місця для активного відпочинку й гри в футбол для дітей та їхніх батьків.

  Автор проекту
  Олександр Валентинович Мельничук
  Олександр Мельничук
  бюджет 1 015 000 грн.
  Проголосувало 0
 • Культура

  Презентаційні проморолики міста Рівне (кіноальманах-максі) На розгляді

  Створення двадцяти високоякісних, сучасних, оригінальних промороликів Рівного, які презентуватимуть його у різних напрямках і сферах, з метою популяризації міста, залучення потенційних партнерів та інвесторів у різноманітних царинах, отримання достойних союзників у найширших галузях життєдіяльності та подальшого фінансового поповнення бюджету міста.

  Автор проекту
  Віктор Степанович Булига
  Віктор Булига
  бюджет 1 250 000 грн.
  Проголосувало 0
 • Культура

  Рівненський міжнародний кінофестиваль "Місто Мрії" На розгляді

  У 2018 році вже третій рік поспіль фестиваль буде притягувати до себе увагу жителів Рівного, України та всього світу, які матимуть змогу познайомитися з кінострічками, виробленими в багатьох країнах світу, поспілкуватися з авторами фільмів, гостями та членами журі, обговорити теми, які висвітлені в картинах та які стосуються сучасного кінематографу й побувати на інших фестивальних заходах.

  Автор проекту
  Віктор Степанович Булига
  Віктор Булига
  бюджет 988 000 грн.
  Проголосувало 0
 • Освіта

  Rivne StarUp Club На розгляді

  Проект передбачає проведення зустрічей молоді з міським головою, керівниками профільних департаментів, відомими жителями Рівного та бізнес-тренерами. Передбачаються навчальні тренінги та майстер-класи з метою сприяння самореалізації молодих людей Рівного.

  Автор проекту
  Іванна Юріївна Пелих
  Іванна Пелих
  бюджет 51 400 грн.
  Проголосувало 0