Проекти на реалізації Детальніше
Статус:
Тип:
Бюджет
0 1250000 грн
Скинути
 • Освіта

  Rivne StarUp Club На реалізації

  Проект передбачає проведення зустрічей молоді з міським головою, керівниками профільних департаментів, відомими жителями Рівного та бізнес-тренерами. Передбачаються навчальні тренінги та майстер-класи з метою сприяння самореалізації молодих людей Рівного.

  Автор проекту
  Іванна Юріївна Пелих
  Іванна Пелих
  бюджет 51 400 грн.
  Проголосувало 174
 • Культура

  Телевізійний молодіжний, дитячий проект «З ранку до ночі», з використанням цікавих фактів На реалізації

  Проект «З ранку до ночі», з використанням цікавих фактів – це телевізійна програма, що складається з коротких історій, учасниками яких є юні актори. Кожна програма містить корисну інформацію, цікаві факти та ознайомлює молодь з помилками в українській розмовній мові, які зустрічаються найчастіше. Все це відбувається у простій, зрозумілій та цікавій формі.

  Автор проекту
  Валерія Сергіївна Супонькіна-Лагнюк
  Валерія Супонькіна-Лагнюк
  бюджет 118 500 грн.
  Проголосувало 144
 • Культура

  «ОНОВИМО БІБЛІОТЕКУ - ЗБЕРЕЖЕМО ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ПРОСВІТИ» Внутрішній ремонт бібліотеки №2 в м.Рівне На реалізації

  Бібліотека зараз є центром культурного життя мікрорайону: постійно обслуговує 1500 дорослих та понад 600 дітей. Приміщення бібліотеки збудоване в 1937 році. В 2017 році завдяки проекту громадського бюджету було відновлено зовнішній вигляд приміщення (влаштовано нові вікна, утеплено приміщення, зроблено нову вхідну групу) та облаштовано під'їзд. Зараз треба зробити ремонт всередині бібліотеки.

  Автор проекту
  Василь Степанович Бляшин
  Василь Бляшин
  бюджет 224 000 грн.
  Проголосувало 478
 • Комунальне господарство

  Стерилізація безпритульних котів та кішок На реалізації

  Проект спрямований на зменшення чисельності безпритульних котів у м.Рівному шляхом стерилізації, що задовольнить як захисників тварин, так і їх супротивників. Стерилізацією безпритульних котів займаються виключно волонтери та опікуни тварин. Але для вирішення проблеми цього недостатньо. Всі ці фактори свідчать про необхідність створення даного Проекту.

  Автор проекту
  Наталія Аркадіївна Ковальчук
  Наталія Ковальчук
  бюджет 99 000 грн.
  Проголосувало 379
 • Освіта

  Проект громадської освіти "Управлінські двобої" На реалізації

  Заплановано провести 9 тренінгів за методикою Талліннської школи менеджерів, щоб навчити людей приймати правильні рішення у будь-якій ситуації - в особистих відносинах, громадському житті та бізнесі; провести 9 турнірів Управлінських двобоїв, під час яких кожен учасник може вдосконалити своє вміння управлінського мистецтва. Відзняти цикл з 12 телепередач у форматі ток-шоу.

  Автор проекту
  Олександр Варфоломійович Гладунов
  Олександр Гладунов
  бюджет 359 600 грн.
  Проголосувало 395
 • Освіта

  Rivne Open Rada На реалізації

  Проект передбачає проведення відкритих екскурсій до Рівенської міської Ради для дітей. Rivne Open Rada («відкрита рада Рівного») – унікальний проект для міста Рівного, який відкриває вільний доступ до Рівненської міської Ради, ознайомлює з роботою місцевого самоврядування.

  Автор проекту
  Олена Дмитрівна Кондрашина
  Олена Кондрашина
  бюджет 40 000 грн.
  Проголосувало 141
 • Культура

  Створення цифрового додатку, що дає можливість рівнянам самостійно макетувати електронні книги На реалізації

  Проект передбачає: створення цифрового функціоналу, який допоможе рівнянам за необхідності створити електронну книгу онлайн (макетування обкладинки, робота з текстовим редактором) і завантажити готовий файл книги на свій пристрій, щоб поширити його серед цільової аудиторії; проведення у Рівному Форуму електронної книги, щоб презентувати новий сервіс і навчити бажаючих працювати з ним.

  Автор проекту
  КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА ГЛАДУНОВА
  КАТЕРИНА ГЛАДУНОВА
  бюджет 82 000 грн.
  Проголосувало 290
 • Культура

  Проведення Третього Всеукраїнського фестивалю-ярмарку «Бульба-фест» На реалізації

  Всеукраїнський фестиваль-ярмарок Бульба-фест - це ексклюзивний захід міста. Це дводенне свято під відкритим небом, яке збере понад сотню товаровиробників, фермерів та майстрів народної творчості з усієї України.

  Автор проекту
  Ольга Олександрівна Соколовська
  Ольга Соколовська
  бюджет 350 000 грн.
  Проголосувало 1213
 • Навчальні заняття для рівнян пенсійного віку “Університет третього віку” На реалізації

  Навчальні заняття для рівнян пенсійного віку “Університет третього віку” – це проект, що має на меті впровадження принципу навчання протягом усього життя та надає можливість набути нові знання та навички для ефективного переходу до нових умов суспільного буття.

  Автор проекту
  Володимир Павлович Сінкевич
  Володимир Сінкевич
  бюджет 155 000 грн.
  Проголосувало 154
 • Комунальне господарство

  Золотіївський трикутник На реалізації

  Мікрорайон Золотіїв розпочинається із своєрідного перехрестя другорядних доріг вулиці Олексинська, які є обрамленням зеленої зони у вигляді трикутника. Оскільки ця ділянка вважається обличчям мікрорайону, але має вкрай неестетичний вигляд, мешканці Золотієва пропонують провести облаштування цієї території.

  Автор проекту
  Любов Володимиирівна Романюк
  Любов Романюк
  бюджет 150 000 грн.
  Проголосувало 574
 • Комунальне господарство

  Встановлення дитячого майданчика в мікрорайоні «Боярка» На реалізації

  Мешканці чотирьох будинків на вул. Дубенська – №40, 42, 44 і 46 - давно просять побудувати їхнім дітям сучасний дитячий майданчик на місці ще радянського ледве функціонуючого майданчика у спільному дворі між будинками.

  Автор проекту
  Олена Ярославівна Хомич
  Олена Хомич
  бюджет 280 000 грн.
  Проголосувало 931
 • Спорт

  "Спортивний майданчик" у Золотієві На реалізації

  У Золотієві немає спортивного осередку, тому будівництво спортивного майданчика комбінованого типу є назвичайно важливим. Можливість пограти у волейбол, баскетбол, займатися на тренажерах та турніках сучасного типу - ось чого не вистачає мешканцям мікрорайону Золотіїв. Місце розташування - вулиця Золотіївська 74.

  Автор проекту
  Любов Володимиирівна Романюк
  Любов Романюк
  бюджет 714 134 грн.
  Проголосувало 459