Визначено проекти-переможці!

     17 листопада відбулось засідання Координаційного комітету громадського бюджету Рівного, на якому було затверджено результати голосування рівнян за пропоновані проекти та визначено проекти-переможці, які будуть реалізовуватись в наступному році.

     Так, за результатами голосування рівнян, члени Координаційного комітету одноголосно затвердили наступні проекти-переможці громадського бюджету Рівного:

Великі проекти-переможці:

     437 Парк на Грабнику: створення кращих умов для відпочинку та дозвілля рівнян (Оксана Валеріївна Майборода; Тетяна Миколаївна Клименко; Зураб Леванович Кантарія)

     439 Від мамонтів до Рівного. Історичними стежками міста (Михайло Сергійович Балик)

     421 Баскетбольний майданчик НВК-ліцей №19 (Любов Володимиирівна Романюк)

     426 Облаштування спортивного майданчика в парку біля Рівненського палацу дітей та молоді (Аліна Миколаївна Костюкевич)

     405 Відновлення літньої театральної сцени та дитячого майданчика біля неї по вул.Грушевського (Олександра Сергіївна Макогон)

     428 Впровадження медичних інформаційних систем на базі поліклініки РМДЛ "Поліклініка без черг" (Богдан Олегович Король)

     415 «Всеукраїнський хореографічний фестиваль, до Міжнародного дня танцю, з історичною складовою» (Тарас Васильович Лагнюк)

     440 Відновлення знищеного природного ландшафту та зелених насаджень на ділянці у парку на пагорбі Слави (Олександр Валентинович Мельничук)

     442 Розумна зупинка (Марія Миколаївна Димухаметова)

     427 Будівництво урбан парку "Перша точка" (СТРІТЗОНА) (Роман Віталійович Денисюк)

     406 Сонячні дерева в Рівному (Віталій Володимирович Орлюк)

Малі проекти-переможці:

     422 Тренажерно-спортивний сектор НВК-ліцей №19 (Любов Володимиирівна Романюк)

     443 "Оновимо бібліотеку - збережемо центр культури і просвіти" (Василь Степанович Бляшин)

     431 Тренажерний зал для дітей та молоді з інвалідністю (Інна Сергіївна Гурська)

     451 Облаштування музикального ретромайданчика із зоною відпочинку для пенсіонерів (Іван Іванович Боровик)

     449 Облаштування пониження тротуарів та встановлення тактильної плитки на пішохідних переходах (Юлія Олександрівна Коваль)

     446 Громадський простір на перехресті вул.Словацького та бульвару Незалежності в проекті “Сучасне місто” (Оксана Василівна Іванова)

     447 Громадський простір поблизу Краєзнавчого музею (Володимир Михайлович Булка; Оксана Василівна Іванова)

     416 Рівненська міська телевізійна ліга КВН «КРОК» (Руслан Іванович Алексіюк)

     445 Молодіжна міська рада (Сергій Богданович Паладійчук)

     436 Рівненський телевізійний гранд-проект «ЗНАЙ НАШИХ ШОУ» (Руслан Іванович Алексіюк)

     364 Дитячий майданчик (Зоя Володимирівна Макарчук)

     409 Освітлення входів в парк ім.Т.Г. Шевченка у темну пору доби (Дмитро Олександрович Лазарєв)

     434 Будівництво урбан парку "Перша точка" (СТРІТБОЛЬНА ПЛОЩАДКА) (Ігор Петрович Чирак)

     430 Дитячий майданчик (Юрій Миколайович Ойцюсь)

     419 Облаштування сучасного спортивного майданчика в парку на Ювілейному (Микола Васильович Полюхович)

     435 "Зробимо місце для спорту та відпочинку на мікрорайоні Басів Кут" (Іван Ярославович Бляшин)

     441 Облаштування тротуару в районі вул. С.Бандери 67а – Київська 18 (Оксана Анатоліївна Знаменець)

     444 Облаштування тротуару в районі котеджного містечка «Щасливе» (Оксана Анатоліївна Знаменець)

     410 Облаштування екопарковки на вул. Д. Галицького у Рівному (Святослав Ігорович Євтушенко)

     429 П'ятиденний семінар вокально-артистичного напрямку у м.Рівне "Біг Тайм" (Павло Олександрович Віннічук).

 

Вітаємо переможців та дякуємо всім, хто взяв участь у підготовці проектів та голосуванні!