Визначено переможців

     7 листопада відбулось засідання Координаційного комітету громадського бюджету Рівного, на якому було затверджено результати голосування рівнян за пропоновані проекти та визначено проекти-переможці, які будуть реалізовуватись в наступному році.

     Так, за результатами голосування рівнян, члени Координаційного комітету одноголосно затвердили наступні проекти-переможці громадського бюджету Рівного:

Великі проекти:

1) Проект № 73 Проведення Третього Всеукраїнського фестивалю-ярмарку «Бульба-фест» (автор - Ольга Олександрівна Соколовська);
2) Проект № 71 Встановлення дитячого майданчика в мікрорайоні «Боярка» (автор - Олена Ярославівна Хомич);
3) Проект № 91 Облаштування спортивного комплексу для членів територіальної громади міста (автор - Людмила Петрівна Радчук);
4) Проект № 22 Футбольне поле зі штучним покриттям у НВК-ліцей №19 (автор - Любов Володимиирівна Романюк);
5) Проект № 16 "Спортивний майданчик" у Золотієві (автор - Любов Володимиирівна Романюк);
6) Проект № 85 Відновлення парку на Грабнику (біля ПДМ): 2 етап (автор - Зураб Леванович Кантарія);
7) Проект № 66 Проект громадської освіти "Управлінські двобої" (автор - Олександр Варфоломійович Гладунов);
8) Проект № 49 Відновлення майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу (біля ЗОШ №24) (автор - Руслан Миколайович Костюкевич).

Малі проекти:

1) Проект № 77 Золотіївський трикутник (автор - Любов Володимиирівна Романюк);
2) Проект № 82 «ОНОВИМО БІБЛІОТЕКУ - ЗБЕРЕЖЕМО ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ПРОСВІТИ» Внутрішній ремонт бібліотеки №2 в м.Рівне (автор - Василь Степанович Бляшин);
3) Проект № 23 Центр сенсорно-креативного розвитку дітей віком 3-6 років, зокрема дітей з малозабезпечених сімей (автор - Олена Петрівна Трембицька);
4) Проект № 25 Стерилізація безпритульних котів та кішок (автор - Наталія Аркадіївна Ковальчук);
5) Проект № 62 «Рівненська бігова ліга 2018» (автор - Сергій Юрійович Ющишин);
6) Проект № 34 STEM-коворкінг – відкрита коворкінг-лабораторія для популяризації технічної і природничої освіти (автор - Володимир Ярославович Левшенюк);
7) Проект № 70 Створення цифрового додатку, що дає можливість рівнянам самостійно макетувати електронні книги (автор - КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА ГЛАДУНОВА);
8) Проект № 21 Фестиваль Only rock 'n' roll (автор - Андрій Юрійович Кучанський);
9) Проект № 37 Незабутній відпочинок та патріотичне виховання для дітей (автор - Олена Дмитрівна Кондрашина);
10) Проект № 35 Rivne StarUp Club (автор - Іванна Юріївна Пелих);
11) Проект № 81 Безпечна вулиця та комфортний простір на Словацького (автор - Вадим Анатолійович Бобрик);
12) Проект № 26 Навчальні заняття для рівнян пенсійного віку “Університет третього віку” (автор - Володимир Павлович Сінкевич);
13) Проект № 63 Рівненський міський телевізійний чемпіонат КРОК «Кубок Рівного з КВН» (автор - Руслан Іванович Алексіюк);
14) Проект № 57 Об’єднаний фінал Родинного фестивалю краси і талантів «Перлинка Рівного» та «Перлина Рівного» (автор - Оксана Михайлівна Ігас);
150 Проект № 19 Телевізійний молодіжний, дитячий проект «З ранку до ночі», з використанням цікавих фактів (автор - Валерія Сергіївна Супонькіна-Лагнюк);
16) Проект № 36 Rivne Open Rada (автор - Олена Дмитрівна Кондрашина).

Вітаємо переможців та дякуємо всім, хто взяв участь у підготовці проектів та голосуванні!